Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az nagyon nagy baj, ha még...

Az nagyon nagy baj, ha még nem fűtök otthon, és a pókomnál nem használok lámpát?

Figyelt kérdés

3 napja van meg és még nem evett egyszer se (csótány). Legtöbbször fent van a terráriumot lezáró fémrácsnál a falon.

Ha nagy gáz, hogy nem fűtök, milyen lámpát ajánlotok és hol? Egész nap mennie kell a lámpának?



2015. okt. 26. 09:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az eladó azt mondta, hogy idén már vedlett a pók. Ő egy brachypelma vagans, alias Guszti, most olyan 15 cm nagyságú széttett lábakkal.

Képeim is vannak róla, ha otthon leszek, felrakom.

Köszi a válaszokat!

2015. nov. 2. 08:46
 12/21 A kérdező kommentje:

Egyébként kerestem fűtőberendezést a póknak, de elég drágát találtam csak:


[link]


Ennél tudsz olcsóbbat?

2015. nov. 2. 11:11
 13/21 A kérdező kommentje:

Vagy ez milyen?


[link]

2015. nov. 2. 11:17
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az első jó lenne, viszont picit drágább mint akit te találtál. A második olcsóbb, viszont túl nagy es feleslegesen nagy teljesítményű.

Kb 10x10 est keress, 3-5wattost.

Én a te linkeden levőt nem venném, nincs leszigetelve.

2015. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Facebookon Ádám Ádám vagyok, ott talalhatsz a Guszti pòkomrol kepeket, ha felveszel. Egyebkent koszi a tippet, megrendeltem az elso melegitot. Ma kiraktuk az asztalra a gusztit, es jo meleg is van a szobaban, es egy kis maszkalas utan ilyen feher-atlatszo lotty jott ki a potrohabol. Az kaki?
2015. nov. 2. 20:27
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen :)

Nem találtalak.

Arra majd figyelj hogy nagyon meleg azért ne legyen a terráriumban. Víz legyen neki mindig friss, és páratartalom is megfelelő legyen.

2015. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azért nem találtál, mert a 2. Ádám első Á betűje fordítt ékezettel van.

Épp tegnap tettem ki pár fényképet róla, ahogy az asztalon mászkál :)

Amúgy köszönöm a tanácsokat, végülis ma vettem egy melegítőt az Árkád állatkereskedésben. Ma este már nem fog fázni a Guszti :)

2015. nov. 3. 13:02
 18/21 A kérdező kommentje:
Működik a 4W-os fűtő, betettem a földje alá. Kivettem a növényt is, és megmagasítottam a tőzeget 12 cm-re a lakhelye alatt. Várom, hogy ásson :) Most úgy néz ki, jól érzi magát. A lakhelyén és az itatón kívül érdemes még valamit berakni neki?
2015. nov. 9. 13:35
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne a föld alá rakd, hanem a terrárium oldalára.

Nagyon nem muszály rakni be semmit, a pókot úgysem érdekli nagyon :)

2015. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2015. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!