Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen pók? Tele velük a...

Drvinczezoli kérdése:

Ez milyen pók? Tele velük a házunk. Köszi a segítséget

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 8. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
kuldesz egyet nekem postan?
2015. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Zugpóknak nézem, de nem vennék rá mérget.
2015. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szongáriai cselőpók csak sötét színben. Sokszor találkoztam vele.
2015. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hello,


Köszi a válaszokat, nem lettem okosabb: Budán lakunk, itt is megjelenhetne az Alföldön lakó cselőpók? Ha igen, az baj, mert erős a csípése...

A másik válasz szerint ártalmatlan zugpók....


Köszi

2015. nov. 11. 06:09
 5/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

NEM cselőpók. Ettől függetlenül esély van rá, hogy megjelenjen, találkoztam már vele a Mátrában is, de ez nem az. Kezdésképp sokkal hosszabbak a lábai, nyúlánkabb a teste és kb. azon kívül, hogy mindkettő pók, nem sokban hasonlítanak.

Also, a szongáriai csípése erős és veszélyes, de csak védekezésből csíp, szóval ugyanúgy ártalmatlan, hacsak nem fogdosod.

2015. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Egyébként írd be gugölképekbe, hogy Tegenaria domestica (bár nem biztos, hogy pont az a faj, de esélyes), majd egy másik lapon hogy Lycosa singoriensis és láthatod, mi a különbség a kettő közt, és a tiéd melyikre hasonlít jobban.. Előbbi a zugpók, a másik a szongáriai cselő.
2015. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#3: Valóban zúgpók, köszi, hogy kijavítottál, első ránézésre azt hittem, egyébként a cselőpóknak egyáltalán nem veszélyes a csípése.
2015. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget
2015. nov. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!