Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan tudom, hogy vedleni...

Honnan tudom, hogy vedleni fog a madárpókom?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, hogy nem evett, a berakott tücsköt nem kapta el, inkább hessegette, mintha az zavarná. Valamint több időt töltött víznél, többször mosakodott. Vedlés előtt pár órával hanyatt fekszenek, olyankor már nem szabad őket zavarni, piszkálni.
2016. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A B. Vagansom 2,5 hónapja van nálam, adult nőstény, és eddig csak egyszer evett. De mozog, és nem sző hálót, szóval nem hiszem, hogy vedlene még. 21 fok körüli átlaghőmérséklet van. Baj lehet?
2016. jan. 5. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is B. vagansom volt, 9 évesen pusztult el tavaly ;(


Ő elég sokáig nem evett vedlés előtt, szóval ha amúgy élénk, megy a vízhez, ás, stb. akkor nem hiszem hogy baja van.

2016. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9 évesen? :( Nekem azt mondta az eladója, hogy 20 évig is elélhet. Volt valami baja, hogy ilyen korán elpusztult?
2016. jan. 7. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a nőstények. De az enyém hím volt, az ő esetében a 9 év elég szép kornak számít. 6 évesen volt az ivarérettségi vedlése, ezután a hím pókok csak 2-3 évet élnek.
2016. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hímnek tényleg szép kort élt meg! :)
2016. jan. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!