Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a rengeteg pici rovar...

Mi ez a rengeteg pici rovar az elektronikus kütyükön?

Figyelt kérdés
Először csak a laptopomon vettem észre egyre több mini feketés-szürkés rovarkát (akkora, mint egy kullancs), azokat egyesével lenyomogattam, de ma azt vettem észre, hogy a hangszóró hangerőszabályozója telis tele van velük. Mi ez? Mennyire kártékony, és mit lehet ellene tenni? A látványa és mérete nem ijesztő, de ekkora mennyiségben már tanácstalan vagyok. Köszönöm a választ!

2016. márc. 1. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Muslica? Valahol a kozelben van egy rothadt banan vagy alma vagy valami?
2016. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval rothadt kaja volt :-)

Logoff Minecraft és azonnal rendet csinálni a szobádban ebadta kölyök!

2016. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem muslinca, azt felismerném. Ez kisebb annál, és nem tud repülni. És egyáltalán nincs is kaja a szobában. Néztem, hogy esetleg valamelyik növény tetves-e, bármi, de egészségesek. Rend van, semmi máson nincsenek ezek a mini bogarak, csak az elektronikus kütyükön.
2016. márc. 1. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
porszívózd fel őket
2016. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg belekoltozott a kutyube valami bogar es most keltek ki a kicsik a tojasokbol ?
2016. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: tényleg olyan, amilyennek leírod, és roppan picit, mikor lenyomom, viszont ha pete lenne, nem tudna mászkálni, nem? Mert ezek bár nagyon picit, de vannak lábaik (a nagyobb egyedeknél látható).
2016. márc. 18. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
ágyi poloska?
2016. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!