Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet kiirtani a csótányo...

Hogy lehet kiirtani a csótányokat a mosogatógépből?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bent élnek a gépbe, ha igaz a sejtésünk akkor magába az ajtóba laknak. Amennyire házilag szét lehetett szedni szétszedtük, kipucoltuk, kihívtuk a csótányírtókat, akik csak a külsejére mertek egy fél körömnyi pötty irtót tenni, mert belülre nem mertek, mert közvetetten de étellel is érintkezik a tányérok miatt. A szervizesek ezzel kezdenek valamit, ők meg nem bogárirtók?!Hiába ment a gép naponta (az irtós srác szerint így kifőzzük őket) semmivel nem lett jobb. Drága gép volt,sokat spóroltunk rá, és semmi hibája nincs ezen kívül.

A gép miatt is nagy gond, de félek, hogy megfertőzik a lakás többi részét is.



2016. máj. 6. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenrol sem hallottam meg! Egyebkent a lakasban van csotany? Mert hiaba irtod ki ha holnap visszakoltoznek.
2016. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 emeletes házban lakom és sajnos nálunk is gyakoriak a már-már mutatóujjnyi nagysagú csótányok. Mi is kihívtuk a csótányirtókat és közölte, hogy ha nagyobb példányok vannak csak akkor megnyugodhatunk mert nem nálunk szaporodnak, csak átjönnek más házakból. Nálunk is "telepontozta" a szobákat és megkért minket, hogy ne bántsuk a csótányokat, majd megeszik azt a ragacsot, elviszik a helyükre és megfertőzik a többieket. Én gyorsabb és azonnali megoldásra számítottam, de ha csak ez van... Nálunk az a baj, hogy aki gondolja hívja a csótányirtókat, aki nem, az nem. Szinte semmi ha egyedül én hívom ki őket évi kétszer, a többi lakót pedig nem érdekli.

Mi vettünk rovarirtó sprayt is (Protect, rovarirtó aeroszol, extra 3x hatás), befújtuk az ajtószegélyeket/ajtófélfákat (minden takarítás után) meg ahol gondoltuk, hogy átsétálhatnak és egyből meg is haltak tőle. Esetleg egy ideig ne használd a mosogatógépet és fújd le a szegélyeit, aztán ha megoldódott a probléma akkor jó alaposan takarítsd/fertőtlenítsd ki a gépet.

2016. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!