Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi történik, ha döglegyet eszek?

Mi történik, ha döglegyet eszek?

Figyelt kérdés
Véletlenül az étellel együtt elfogyasztottam 3db döglegyet, de mindegyiknek más színe volt (olyan metál szerű). Lehet valami bajom?

2016. máj. 19. 04:02
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha tudod a színűket akkor láttad őket ,hogy megeszed nem? A legyek a szarra is rászálnak meg szemétre ,dögökre,azt nem is mondom hogy abbol is kellnek ki!Valami bajod biztosan lessz!Ha direkt etted meg ,akkor remélem !
2016. máj. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, a gyomorsavad lebontja. A gusztus már egy másik dolog.

De honnan tudod a színűket? És hogy tudtál megenni véletlenül 3-at, számoltad? Csak kíváncsi vagyok.

2016. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Ganxsta zolee is 3 evett meg,azért híjják döglégy zoleenak
2016. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz, nagyon nagyon minimális az esélye, hogy beess abba a százelékba, akik szalmonellát kapnak ennyitől :) gyomorsavad lebontja.

Engem is érdekel, ha láttad, akkor szándékos volt?

2016. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy tanulmány szerint majdnem minden éjjel megeszünk egy bogarat, muslicától kezdve pókon át a légyig bármi lemászik a szánkban :D
2016. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 elwera ***** válasza:
100%
Már van bajod hogyha legyeket eszel.
2016. máj. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És nem is kicsi!!!
2016. máj. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már leszoktam róluk.

"Miért? Miért? Mert nem akarok olyan hülye fejet,mint a tiéd!"

Amúgy jó eséllyel nem lesz semmi bajod.De azt,hogy csináltad,hogy láttad,melyik milyen színű,és mégis megetted őket?

2016. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vèletlenül mi ? xD :D

Am semmi.nem.lesz remèlhetőleg bár a lábain olyan bacik is lehetnek ami..hát egyszóval halált is okozhat de nem akarlak meg ijeszteni nem.lesz semmi bajod

2016. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!