Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen élőlények ezek a kicsi...

Milyen élőlények ezek a kicsi állatkák?

Figyelt kérdés
Mindent megleptek a spájzban... Bemásztak a hűtőbe is, mondjuk abban nem tudnak nagy kárt csinálni, mert abban általában zárt üdítőket, vizet tartunk, így nem is tudom mire mennek :( . Ennek még varázslatos tetejébe a fagyasztóba is bemásztak kíváncsiságképpen... Nagyon apróak(még egy mm se szerintem), bézs/sárgás színűek és rengeteg van belőlük, egyik napról a másikra megjelentek. Protex/Chemotox nem fog rajtuk, megszáradnak és mozognak tovább... Kicsit ovális a formájuk. A hűtőben konkrétan a sarokban voltak nagyon sokan, meg mindenen ami fehér volt, bár nem zavartatta őket a zöld színű mosószeres dobozka is, arra is rámásztak, csak arra nem annyian. Nem tudom hogyan lehetne kiirtani őket, több helyen is néztem mik ezek, de nem találtam semmit róluk. Szerintem már a tíz csapás elkezdődött, mert tegnap majdnem elvitt az eső, ma meg ezek! :(

2016. máj. 25. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem moly?nrkunk azzal van minden tele
2016. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babzsizsik, kis kenyérbogár?
2016. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Így elég nehéz megmondani, hogy mi. Ha lefényképezted volna talán könnyebb lenne.

De én régen találtam egy oldalt ami talán segít neked is:

[link]

Ha még ezzel sem működik akkor hívjatok ki egy rovarítót.

2016. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mollyal szemben már háborút nyertünk...

Amúgy nem azok :(, megnéztem róluk képeket sokkal apróbbak...

2016. máj. 25. 18:52
 5/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Valamilyen atkák esetleg?
2016. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, nem nagyon tudta beazonosítani. Képet szerintem meg lehetetlen csinálni róluk, esetleg mikroszkóppal lehet annyira kinagyítani, hogy látszódjanak rendesen, atkára én is gondoltam, sőt tyúktetűre is, mert lámpázunk bent 5 db kiscsirkét dobozban, annyian maradtak, így nem akartuk őket még kitenni, mostanság fogjuk...de nem hiszem, hogyha 2 hete bent vannak (maximum), tehát érintkezésük sem volt a tyúkokkal, akkor nem szedhették össze, meg ahhoz ezek az állatkák túl kicsik, hogy tyúktetűk legyenek. Bár a fene tudja, lehet, hogy tojásokról jöttek :(
2016. máj. 25. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha azzal a honlappal nem magy akkor maradnak a rovarírók, ők másabb szereket is tudnak haszálni mint amik a "normál" boltokban kaphatóak.

2016. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!