Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítség, mutáns csótányok?...

Segítség, mutáns csótányok? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ritkaság nálunk a csótány és nagyon furcsa és bizarr dolgokat láttam már. Láttam kétszer fehér színű csótányt, irtózok tőlük. Most meg olyannal találkoztam, aminek szárnya volt és rendesen repült vele és biztos, hogy csótány volt, mert ismerem őket. 1000%.

2016. júl. 3. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
amióta láttam két lábon járó tini ninja teknőcöket, akiknek FOGUK VAN!!!! már semmin nem lepődök meg
2016. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden csótánynak van szárnya, csak nem szoktak repülni. Amúgy nem tudom...hívd ki a kártevőírtókat.
2016. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta olvastam, hogy van szárnyuk, de nem repülnek, de ez repült!
2016. júl. 3. 23:04
 4/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Képesek repülni, bár a "kártevő" fajok tényleg inkább futkosnak. A fehérek pedig frissen vedlettek, olyankor egy ideig világosak utána.
2016. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hideg futkos a hátamon :/
2016. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
100%
Többféle csótányfaj is létezik ám. Az amerikai csótánynak például van szárnya és repül. A fehér színű meg egyszerűen frissen vedlett példány, eltart egy ideig amíg visszanyerik a színüket utána.
2016. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!