Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Előfordult már, hogy a fülbemá...

MinJi~ kérdése:

Előfordult már, hogy a fülbemászó tényleg fülbemászott?

Figyelt kérdés
Tegnap megöltek egyet, ma reggel viszont arra ébredtem, hogy a fülem belülről eléggé fáj. Hallok vele, de tény, hogy nem úgy, mint a másikkal. Eddig nem volt ilyen, és ha tudom is, hogy sok mesét kitaláltak ennek az undormánynak félek.
2016. júl. 6. 09:57
 1/4 anonim válasza:
Nekem lepke volt a fülembe, belerepült, elképzelhetetlenül fájt ahogy a szárnyaival csapkodott. A fülbemászó nem mászik fülbe, de a lepke sem. Éreznéd ha valóban bogár lenne. Hallanád a kaparászását\erölködését. Egybként ha megölték, hogy mászott a füledbe?
2016. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerencsétlen bogaraknak egyáltalán nem éri meg belemászni a füledbe,persze véletlenül előfordulhat,hogy belekerülnek.Viszont akkor hallanád,ahogy kaparászik,mocorog.

Szerintem inkább begyulladt,nem ültél ventilátor közelébe mostanában,vagy nem voltál strandolni?

2016. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy gondolom ahol egy van, ott több is. Ventilátor közelébe nem ültem. Valószínűleg begyulladt az este. Biztos azért, mert nyitva volt az ablak. Megnyugvás, hogy hallanám. :D
2016. júl. 6. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de nekem még ovis koromban belemászott az alvás közben egy fülbemászó a fülembe. Nem igazán emlékszem, de nekem is fájt, meg minden és egy csipesszel szedték ki, de utána hamar rendbe jött. De szerintem nálad nem áll ez az eset fent, és a csípés helyét is látnod kellene (ha tényleg megcsípett volna egy)
2016. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!