Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen bogár ez? Gyors válaszo...

Milyen bogár ez? Gyors válaszokat légyszi. Kepek es minden mas lent.

Figyelt kérdés

Most lattam az agyam mellett maszni a falon es nagyon beparaztam, mivan ha van tobb is vagy valami es ha befeszkelnek. Teljesen kivagyok nemtudom hogy jutott be de az a sok csap kikeszit. Nem fogok tudni aludni az biztos mert meg a vegen rammaszik egy. Lehet hogy van belolle tobb is vagy csak bemaszhatott a szunyoghalon???

[link]



2016. júl. 11. 00:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak nehany masodperce raktam ki de rakozelitettem a kepre es a hideg kiraz. Ha tobb ilyen is lehet itt azt tudnom kell, legyszives nagyon gyors valaszokat. 5csapja van 2 elol 3 hatul szoros es talan meg ragokaja is van. Mar kiiktattam de nagyon parazom. Alig mertem hozzanyulni 3 zsepivel hogy megoljem. Utalom a rovarokat es szinte sokkos allapotban vagyok, valszeg ezert irok most le minden hulyeseget az eseterol de kerlek segitsetek.
2016. júl. 11. 00:53
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy ezüstös pikkelyke, vagy valami más ősrovar, mert az ezüstös picit kisebb. Fogadd őszinte gratulációmat, sikerült ötéves módjára kiverned a hisztit a világ legártalmatlanabb ízeltlábúja miatt. Nem csíp, nem mar, nem okoz kárt, és minden lakás tele van vele, csak nem gyakran veszik észre, mert éjszaka aktív, és villanyfényre elszalad. Ne bántsd, ő sem fog téged. Nálunk rengeteg van a fürdőben, szeretjük őket, mókás ahogy szaladnak.
2016. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen feleslegesen ölted meg. A barátai most majd belepetéznek a tapéta mögé, és amikor elalszol, bemásznak a szemhéjad alà, oda is belepetéznek, a kikelő példányok pedig kirágják magukat.
2016. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
86%
Ilyen szintű kiakadásnál minden rossz szándék és beszólás nélkül javaslom, hogy fordulj szakemberhez, mert meg fogja nehezíteni az életed, ha ennyire parázol a legapróbb rovaroktól is.. Egyébként a "hátsó csápok" csak potrohfüggelékek, nem tud velük támadni, meg semmi mással sem. Sőt, ami azt illeti itthon nem sok olyan rovar van, ami bármilyen szinten kárt is tudna okozni benned.
2016. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mar megnyugodtam.
2016. júl. 11. 01:18
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Az a kulcsszó...:"D
2016. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen,a pikkelykére hasonlít.


Én úgy szoktam megszabadulni a nemkívánt rovaroktól,(pl.pók, tücsök volt bent tegnap) hogy egy papírlappal pohárba pöccintem,aztán kiteszem a szűrüket a kertbe. Így nem ölöd meg,ugyanakkor nem is kell kézzel hozzáérned.

2016. júl. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Néha bizony meg kell fogni a porszívót és a portörlőt és KI KELL TAKARÍTANI. Az elszaporodott rovarok és pókok mindig a koszos lakások jelei.
2016. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Én is látom azt a kulcsszót, azon szakadok már vagy öt perce x"D
2016. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%
Mekkora az a kulcsszó. :D
2016. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!