Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szöcskét lehet háziállatnak...

Szöcskét lehet háziállatnak tartani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés, de pls normális válaszokat

2016. júl. 23. 16:51
 1/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Lehet. Trópusi/egzotikus fajokat szoktak, bár nem túl gyakran, szerintem a hazai fajok még aránylag egyszerűek is.
2016. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sima réten fogott szöcskére gondoltam, az nem tudom milyen fajta
2016. júl. 23. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Éehet, ha csinálsz neki megfelelő terráriumot, de szerintem felesleges tartani, mert kint jobban érzi magát, mint veled, bent a lakásban .(v nem tudom h hol akarod taRtani)
2016. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*lehet
2016. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán! ;) Mi gyerekkorunkan többet is tartottunk! befőttes üvegben, szépen berendezve neki. A mezőn fogtunk tőbbet is, csak annyi h ki kell tépni az ugró lábát, mert ha takaritod, könnyen megszökik. Érdemes napi szinten takaritani öket.
2016. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitépni a lábát????? Ez állatkínzás! Akármiylen kicsi, ezt nem tehetitek!

Mit szólnál, ha téged fognának be, és kitépnék a lábad?

2016. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet tartani. Kitépni a lábát? Jujj szerencsétlen...

Ha szeretnél tartani, mindenképpen otthonosan rendezd be neki a lakhelyét, h jól érezze magát.

2016. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát még nagyon gyerekek voltunk! De hidd el nem árt, mert pillanatok alatt elugrálnak, és az nem tul jó! Egyébkánt meg nem fáj nekik, ez olyasmi, mint amikor a csirkéknek levággják a toolaikat, h ne tudjanak magasra repülni.
2016. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oh értem.

Csak furán hangzott XD

Nekem még nem volt szöcském,és nem is lenne tanácsos azt tartani, a macskák miatt XD

2016. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!