Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Berepült egy hatalmas...

SOS! Berepült egy hatalmas lepke (kép alul). Mit csináljak? Milyen pillangó/lepke ez valami éjszakai?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 14. 02:00
 1/10 Malanana ***** válasza:
13%

Lepkefóbiás vagyok...itt ezek éjszaka élnek szal szerintem éjjeli lepke...

én ha éppen nem menekülök el a fenébe lecsapom őket (tudom kegyetlen vagyok de nem kicsit félek ezektől az ártalmatlan lényektől...)

amúgy volt hogy előkaptam nagymama hajlakkját és addig fújtam míg csóri le nem esett...

amúgy ha nem akarod megölni hesegesd ki valahogy hogy ne csapd meg a szárnyát

2016. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Malanana ***** válasza:
30%
Jézusom...éhen haltatod a lepkéket :'D ?
2016. aug. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%
Nem,adok nekik rovarokat de úgyis kimúlik idővel. Utána felvágom a kis testüket,kiveszem az elhalt,elszenesedett szerveket és beleteszek speciális tömő anyagot. Elsőre nekem is bizarr volt,de idővel nagyon mókássá válik. Vannak már nagyon különleges darabjaim. :)
2016. aug. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Én menekülnék másik helyikségbe és reggel hívnák valakit. :D Vagy fújd le légfrissítővel. Undorom tőlük.
2016. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Malanana ***** válasza:
20%
why :'D mért pontoztak le :'D 5 éve csücsülök ezen az oldalon sose fogom megérteni :'D
2016. aug. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
98%

Ömm.. oké.

Ez egy övesbagoly - Catocala-faj, ilyen képről nem tudom megmondani, melyik. Tedd egy üvegbe és vidd ki, elengeded, kész, ha akarna se tudna bántani.

Lola, rovarokat minek adsz nekik? A lepkék nem ragadozók, leegyszerűsítve vagy nektárt esznek vagy semmit, cukros vízzel többre mennél. De leginkább fölösleges így tartani őket, szabadon jobb életük van. Elszenesedni meg megint nem fog attól semmi, hogy elpusztul..

2016. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Békén kell hagyni, nem támad.
2016. aug. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát ez cuki volt... xd
2016. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
29%
Nem mondtam hogy meg is eszik a rovarokat.
2016. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Övesbagoly, ha véletlenül kék, akkor minden irigységem a tiéd :)))))
2016. aug. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!