Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloskától nem bírok...

Ágyi poloskától nem bírok megszabadulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
ágyi polosba van a lakásban, már irtva lett 3*, nagytakaritás, minden ami szóba jöhet, azthittem végre vége, de pár napja úgy csípések vannak rajtam, és ma láttam is poloskát. Megörülök, irtva voltak, takaritas és megint van. Mit tehetnék még?

2016. aug. 31. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A ruháidat mind átmostad?
2016. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mindent
2016. aug. 31. 09:05
 3/3 anonim válasza:
Teljes ház elgázosítását, írtását kérd szakembertől. Ez egy napig a házból való kinn maradását jelenti. Olyan ruhában legyetek addig, amit nem sajnálsz, majd mikor bemehetsz a házba kezeld le magad speciális szerrel. A ruhád, ami rajtad volt dobd ki vagy égesd el ! A bolti írtószerek hatástalanok írtásukra, csak szakemberek megfelelő írtószer keveréke hatásos! És ne érintkezz egészséges emberrel, míg meg nem oldod mert tovább adod!!
2016. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!