Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ezeket a párnám alatt találtam...

Ezeket a párnám alatt találtam többször is, kis pókok voltak benne . A szoba tisztán van tartva. Hogyan és miért volt ez a párnám alatt, milyen pók hagy ilyet, hogyan tudok tőlük megszabadulni?

Figyelt kérdés

Homokból van ez a "dolog " , és kis pókokat találtam benne .

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. jún. 7. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet darázs csinál. Ebben egy pete van (gondolom még nem kelt ki), és a nőstény darázs lebénított pókokat, rovarokat hord bele, hogy legyen mit ennie a lárvának.
2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
JÁÁÁÁJJJ
2015. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ja azt elfelejtettem írni, hogy magános darazsak csinálnak ilyet, de hogy azon belül ez melyik akar lenni, azt nem tudom.
2015. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem én , de miért pont a párnám alá ? Annyi más hely van a szobámban. Mellesleg gyanús volt nekem a darázs de nem érettem az összefüggést a pók és a darázs közt . Hogyan tudom megelőzni ezt a jövőben ?
2015. jún. 7. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Tegyél szúnyoghálót az ablakra, hogy ne jöjjön be a darázs. Ez tényleg annak a fészke, a pókok pedig azért vannak, hogy a kikelő lárva megegye őket.
2015. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fürkész csinálja, olyan helyekre építi a "korsóit", amit védettnek tart. Megelőzni szúnyoghálóval (nem tud bemenni) vagy átmozgatással lehet.
2015. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tetőtéri ablakra nem igen tudok sajnos szúnyoghálót helyezni, mivel az kifele is dől nem csak befele.
2015. jún. 7. 21:01
 8/11 anonim válasza:
Ma sem alszom.
2015. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lopódarázs! Éppen én is most fedeztem fel a sufniba a fészküket és sikerült beazonosítani. Pókokat hord a fészkébe és azoknak a testébe vagy testére rakja a petéit.


Hogy lehet elűzni vagy irtani????

2015. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálót általában lehet tetőablakra szerelni, ha elég vastag a tető. Az ablak a tető külső síkjában van, a háló meg a belső síkban, és rolószerűen felhúzható, hogy ki tudd nyitni az ablakot. A szobámban a fejem fölött van a tetőablak, néha éjszakánként hallgatom, hogy gyülekeznek a szúnyogok a hálón kívül, de nem tudnak bejönni, haha.
2015. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!