Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madarpok terrarium tisztítás...

Madarpok terrarium tisztítás hogyan érdemes?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy a kis kedvencem vadon lett befogva emiatt nem igazán szereti ha hozza nyúlnak (nem is szoktam inkább ezzel stresszelni) nem tul hiperaktív de viszont ha hozza nyúlok akkor egy szempillantás alatt arrébb ugrik. Ugy hogy valami olyan tanács kellene amivel szerintetek minél kevesebb zaklatásal betudom könyörögni egy dobozba vagy valamibe arra az időre amíg kitakarítok nála. Emellett ha esetleg van valami tanácsotok arra hogy szerintetek hogy lehet ezt a kókuszos földet a legjobban elkészíteni en a leírtak alapján csináltam de tul vizes lett es sajnos emiatt mar meg is jelent az elso penész.

2016. szept. 11. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

egy hurkapálcika cégére ragasz egy szívószálat, (hogyha esetleg rámarna, akkor is puhára tegye) majd azzal tereld fel üvegre. Mikor fent van tegyél rá egy dobozt, és csúsztasd alá a tetejét is.

Mi így szoktuk kivenni őket

2016. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszonom ezt ki próbálom
2016. szept. 13. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is be szoktam erre az időre dobozolni őket, de csak egy haleledeles dobozba! Abba addig röhögve ellesz!:D:D
2017. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!