Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért jönnek ezek a bűzbogarak?

Miért jönnek ezek a bűzbogarak?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőlük a családtagjaim félnek tőle úgyhogy nekem kell kidobálni.
2016. szept. 17. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, zsak a foltját.

El kéne gondolkodni hogy mire jönnek, ami miatt otthon érzik magukat.

2016. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van. Én is undorodok tőlük :/
2016. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre több lesz. Az időjárás kedvez nekik. Természetes ellenségük nincs. Vidáman szaporodnak.
2016. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utálom őket. De az a legrosszabb az egészben, amikor az éjszaka közepén betalál egy a szobámba és folyton úgy repked, hogy nekiütközik minden falnak, és hangos, ilyenkor nem tudok tőle aludni.
2016. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, mezei poloskáról van szó. A mezei poloska emberre ártalmatlan, növények nedveit szívogatja. Én is laktam olyan lakásban, ahol az erkély tele volt velük. Gyakorlatilag semmit se lehet velük csinálni, folyamatos szélmalomharc. Normális szúnyogháló, de az sem oldja meg teljesen a problémát, mert máshol belóghatnak. Amint lehűl az idő, még több lesz, mert bemenekülnek a lakásba.
2016. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

A bűzbogarak (Blaps sp.) röpképtelenek, ti a poloskákra gondoltok..

Invazív faj (pl. a Nezara viridula) és vonzza őket a fény, illetve ilyenkor már keresik a védett, melegebb helyeket is.

2016. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idegesítőek, de teljesen ártalmatlanok.
2016. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!