Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bogarak jönnek az irataimra!...

Bogarak jönnek az irataimra! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden kedves olvasót!

Több napja, hosszú bogarak, mintha kissé átlátszóak lennének, és szarvuk is van, az irataimra jönnek!

Nagyon idegesít, mert a gusztustalanság miatt, meg nagyon higéniátlannak tartom.

Erre hasonlít:

[link]


Kérlek mondjátok meg, mi lehet a megoldás, mert nagyon idegesítenek! Most is mindent kipakoltam abból a szekrényből, és felporszívóztam mindent, de továbbra is jönnek! Mit tehetek?



2016. máj. 20. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


A jobb oldali, B képen lévő bogár hasonlít rá nagyon.

2016. máj. 20. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezüstös pikkelyke

[link]

Egy üres ingatlannál én ezt a rovarirtót használom, nagyon elégedett vagyok vele mert minden rovart elpusztít:

[link]

800 Ft-ért vettem a nagy TESCO-ban.

2016. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Fatörzseken, mohán, sziklákon, régi épületekben, lakásoknak főleg a mellékhelyiségeiben gyakori"

Ilyen nekünk is volt, a nevét egész eddig nem tudtam.

Mi nem rovarírtóval űztük el őket, minden egyes felbukkant egyedet agyoncsaptunk. Egy idő után eltűntek.

Elvileg szereti a papírt (gondolom a fa miatt) és a magas páratartalmat.


Hihetetlen érdekesség, hogy akár egy évig is eléldegél élelem nélkül.

2016. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszomban említett rovarirtót én lakatlan falusi ingatlannál használom. De lakott esetén én is azt javaslom amit a 3. válaszoló, vagyis agyon kell csapkodni a rovarokat. Esetleg keresgélni kell a neten arról infót hogy melyik természetes anyagok vagy növények szagát nem szereti.
2016. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

hihi

bogaras vagy

haha

2016. máj. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!