Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Haldoklik a pókom, mit csináljak?

Haldoklik a pókom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem voltam itthon, és teljesen kihűtötték a szüleim a szobámat, így mire hazajöttem már a pók nem volt olyan állapotban mint mikor elmentem. Haldoklik, picit mozog még a lába ha hozzáérek, mit tudok csinálni?
2016. nov. 13. 19:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy alig egy hete vedlett, (6 vedléses) poecilotheria Metallica
2016. nov. 13. 19:54
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Drága pici szívem pókocska... úgy is ragadozó. De egye penész, mondj neki viccet, hátha magához tér. Ha meg nincs humorérzéke... Bocs, de nem tudok ennél többet... Feltételezem, hogy mielőtt pók tartásba fogtál alaposan tanulmányoztad a vonatkozó szakirodalmat. Akkor tudnod kéne pár módszert, mik lehetnek az életben maradás esélyei...


De amúgy én is szeretem a Metallicát, igaz, csak a korai lemezeiket. Hajrá a pókodnak! De aztán imádkozom a potenciális áldozataiért...

2016. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rip pók
2016. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Na, azért még ne temessük... Figyi, kérdező, és ha csak isiásza van, vagy elgémberedett? Tudod, a hideg... Gondolom trópusi jószág. Egy kis szobafűtés, és vidáman szövi a hálóját: egy sima, egy fordított. Cukorbetegsége nincs, mint a nagymamának, aki szobahőmérsékleten köt? Akkor nagy baj hátha nem lesz... Hajrá!


Egyes voltam. (Fogalmazásból. :D )

2016. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
...vagyis a második voltam, egyben az első hozzászóló. :)
2016. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lipton. ***** válasza:

Fűtsél be neki.

Bár ha megfázott akkor az gáz. :(

Mert amugy napközben igényel +28 fokot.

2016. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lipton. ***** válasza:
Pöciből a kicsik kényesek az ilyenre, és egy metánál nagy kár lenne.
2016. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pára és jó 27 fok van, most már csak reménykedem.
2016. nov. 13. 22:28
 9/15 Lipton. ***** válasza:
Próbáld meg etetni!
2016. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam, hogy alig 1 hete vedlett. Nem száradt még meg a bőre, és csak belegörbülne a kajába.

Még életben van, de világosszürke a foga, remeg a lába és lassan mászkál. Van rá esély, hogy felépül?

2016. nov. 14. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!