Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloskát hogyan lehet...

Ágyi poloskát hogyan lehet kivédeni?

Figyelt kérdés
Fogyatékos szomszédunk tele van poloskával, és sajnos 1-2 havonta 1-1 átmászik hozzánk valahogy. Ha megtörtént a baj, egyből befújok írtószerrel. Hívattam már ki irtót is, de semmi értelmét nem látom, mert nálunk nincs, jön, befúj, 20ezer, egyet se talál(mert én vagy leütöttem éjszaka vagy befújtam jól és megdöglött.). Már azt csinálom, hogy a bejárati ajtó környékét is jól befújom. "Szerencsére" mellettünk lévő lakás, szóval a felszálló csövek nem közösek. A két lakás között sehol nincs összeköttetés, kivéve a bejárati ajtónál. Már az őrületbe kergetnek ezek a ... emberek meg a bogaraik. Esetleg valami ultrahangos riasztó beválhat?

2017. jan. 11. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok takaritas es agynemumosas + amiket elmondtal
2017. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezek alapján,valami brutáll szigetelés.
2017. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bejönnek valahogy a folyosóról... nem nálam vannak, mert én kiírtatom őket egyből... :\
2017. jan. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!