Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Ágyi poloskát hogyan lehet kivédeni?

Fogyatékos szomszédunk tele van poloskával, és sajnos 1-2 havonta 1-1 átmászik hozzánk valahogy. Ha megtörtént a baj, egyből befújok írtószerrel. Hívattam már ki irtót is, de semmi értelmét nem látom, mert nálunk nincs, jön, befúj, 20ezer, egyet se talál(mert én vagy leütöttem éjszaka vagy befújtam jól és megdöglött.). Már azt csinálom, hogy a bejárati ajtó környékét is jól befújom. "Szerencsére" mellettünk lévő lakás, szóval a felszálló csövek nem közösek. A két lakás között sehol nincs összeköttetés, kivéve a bejárati ajtónál. Már az őrületbe kergetnek ezek a ... emberek meg a bogaraik. Esetleg valami ultrahangos riasztó beválhat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: poloska, szomszéd, ágyi poloska

01-11 19:07  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Sok takaritas es agynemumosas + amiket elmondtal

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-13 20:32 Privát üzenet
ezek alapján,valami brutáll szigetelés.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-16 01:07 Privát üzenet
Kivédeni majdnem sehogy mi ruhaturiból hoztuk haza,hivtunk egy bio irtót lehőkezelt mindent eltüntek hála az égnek,tudom ajánlani: 06302966627

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-24 20:47 Privát üzenet
Hőkezelésest kérd attól megfőnek.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-24 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy bejönnek valahogy a folyosóról... nem nálam vannak, mert én kiírtatom őket egyből... :\

# 5/5Időpont 01-25 17:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ózonnal mennyire hatásos ágyi poloskát írtani? Hány írtásra lenne szükség?
Elvihetem magammal másik lakásba az ágyi poloskát? Bele mehetnek a ruháimba vagy csak az ágyba és a bútorokba mehet? A családtagjaim attól félnek hogy náluk is lesz ha mondjuk..
Találtam egy poloskát a bedobozolt friss kajámban! Ahol egy van ott van több is?
Ha nappal ücsörgünk az ágyon akkor már szétvihetjük vihettük a poloskát?
Van egy hörcsögünk és nem rég beköltözött hozzánk az ágyi poloska. Az a helyzet hogy takarítottam a hörcsögöt és ott ahol alszik találtam vagy 3db poloskát. Árt a hörcsögömnek..
Csotány megeszi az ágyi poloskát?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu