Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Nektek mászott már bogár a szátokba vagy a fuletekbe pok vagy hasonlo rovar?

csotány, tetü, undorito élölénmyek

Keress kérdéseket hasonló témákban: csótány, undoritó lények

2017. febr. 6. 13:41  Privát üzenet  

A válaszok
mászott

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. febr. 6. 14:30 Privát üzenet

Számba volt, hogy berepült. De szerencsére csak kisebb. Álltam az udvaron, beszélgettünk és szúnyog vagy ilyen kis muslica szerű már repült be a számba. De rögtön ki is köptem.

Más szerencsére még nem.

A ruhámba már esett be darázs, poloska, úgy hogy neki repült a mellkasomnak aztán puff bele a ruhába a kivágásnál. A darázs meg is csípett. :S

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. febr. 6. 15:05 Privát üzenet

Állítólag álmunkban előfordulhat, hogy pók mászik a szánkba és le is nyelhetjük.

A meleg és nedves helyeket szeretik.

Nyáron sokszor belefutok egy-két muslincába.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. febr. 6. 15:47 Privát üzenet
Ahogy olvastam elkezdtem viszketni

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. febr. 7. 18:03 Privát üzenet

Én egyszer egy benzinkúton árult előrecsomagolt szendvicsbe találtam egy poloskát. Sajnos nem volt szerencsém, mert ráharaptam, és leírhatatlanul borzalmasan rossz íze volt (majdnem elhánytam magam).

Ez a póknyelős marhaság pedig teljesen valószerűtlen; a pókoknak kiváló érzékeik vannak, ezért kizárható, hogy önszántukból bújóhelyet keresnének egy nagyobb állat (például ember) bármely lyukába.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. febr. 9. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Poloska van a szobámban! Rovar, pók, bogár, csúszómászó fóbiás vagyok! Ha meglátok egyet a szobámban, kiborulok, szinte sírok! Tudom hülyeség, azt is hogy ártalmatlan, ( ez nem...
SOS Mi volt ez a fürdőszobában?
Ez milyen bogár lehet a szobába?
1 csótány nem csótány?
Milyen rovar ez? Hogy lehet védekezni ellene? Padlón, ágyneműben stb. találtam
Milyen bogar/rovar feszke lehet?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!