Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az egyik szomszédom madárpókot...

Az egyik szomszédom madárpókot tart. Rettegek, hogy kiszökik és bejön a lakásba. Hogy tudnám távol tartani?

Figyelt kérdés
Pl.a szellőzőkhöz valami illatgyertyát vagy valamit.Mérget lehet ezellen használni?Vagy tiltja a törvény?

2017. ápr. 14. 20:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És úgy veszik ki hogy hozzányúlnak?

A sok kis pók is bejöhet a lakásba -és be is jön-a jó ég tudja honnan!Már találkoztam pókkal a wc-ben,a fürdőszobában,de még a saját szobámban is!És ezek a dögök mindenhonnan leesnek!Mászik a falon és egyszer csak leesik.Egyszer majdnem rámesett egy,amikor feküdtem az ágyon.Éppen el tudtam ugrani.Alaposan ki kell takarítani

Mellesleg mi biztosétékom van arra,hogy megfelelően el van e zárva?Vagy nem engedi ki a lakásban mászkálni?

2017. ápr. 16. 02:15
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Beteg vagy, menj szakemberhez.

Nem tud kiszökni, nem tud átmenni hozzád.

2017. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Lipton. ***** válasza:
54%
Buta vagy. :D
2017. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az oroszlán nem tud megszökni az állatkertből?Vagy a rabok a börtönből?
2017. ápr. 16. 14:31
 15/17 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Azok a pókok amik nálad mászkálnak itt őshonos fajok, nem valamelyik trópusi országból származnak és nem igényelnek olyan körülményeket, mint egy madárpók. Ezzel az erővel az utcára se menj ki, mert a kutyák is kiszökhetnek az udvarokból..
2017. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De azoktól nem kell félni.Szeretem a kutyákat és a macskákat is
2017. ápr. 16. 18:22
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz a sarokban hálót szövő kaszáspók, meg a b*szott nagy madárpók. NEM FOG ÁTMENNI HOZZÁD. Szerintem nem is tud, hacsak nincs egy 30 centis lyuk a faladon, hogy kényelmesen átmehessen egy délutáni teára. Értem én, hogy undorodsz, de valószínűleg nem a te lakásod lesz neki a legáhítottabb terület. Hacsak nincs nagyon meleg, és nem párás a levegő az egész lakásodban, mint egy trópusi erdőben. Nem láttál már videót, ahol ott mászkál az ember kezén a madárpók? Ha nem pánikolsz be, nem fog bántani. HA valamilyen oknál fogva MÉGIS bejutna hozzád, akkor hívod a szomszédot, hogy itt a (sokba kerülő) pókja, vigye el. Ha megölöd, akkor nem kis anyagi kárt okozol a szomszédodnak, merthogy féltél, hogy átjön. Fogsz egy tálat, ráteszed és kész. Nem fogja átrágni magát, vagy átásni alatt, amíg megjön valaki, aki elvigye. De ismétlem, hogy annak az esélye, hogy egyszer csak megjelenik a lakásodban, egyenlő a nullával. Szerintem ha már fizetett érte, nem fogja hagyni kóricálni a gazdája, és odafigyel rá, amikor takarítja a terráriumát. (Ha már tisztítja is a terráriumot, nehogy piszokban éljen a pók, akkor szerinted hagyja átmászni a szomszédhoz? Ugyan már!)
2017. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!