Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet ez és mit lehet...

Mi lehet ez és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
A házunk előtt nyaranta, általában dél körül egy 5-6 darab hatalmas darázs szerű valamik repkednek, hangosak nagyon, és ilyet még nem nagyon láttam, olyasmi mint egy darázs csak 5x nagyobb és narancsárgás pirosas a szeménél. Elég ijesztőek és támadnak is. Mit lehet ellenük tenni?

2017. jún. 16. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Pécsen vagyok, ha ez számít valamit
2017. jún. 16. 18:05
 2/6 anonim válasza:

[link]

Ezt találtam.

2017. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

A felső cikk úgy baromság, ahogy van, el se olvassa inkább senki..


Amit láttál azok vagy lódarazsak, vagy óriás tőrösdarazsak. Ha sárgás színű, vöröses árnyalattal, akkor lódarázs, ha fekete, sárga foltokkal, akkor óriás tőrös. Utóbbi védett és teljesen ártalmatlan.

2017. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2017. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem... lódarazsak, nem lehet őket elűzni valahogy vagy valami? Csakmert napközben itt kőröznek a kert felett... :/
2017. jún. 16. 22:42
 6/6 anonim válasza:
0%
Ha megtalálod a lakhelyüket, akkor ha jól felöltözöl, hogy még véletlenül se csípjenek meg, akkor ki lehet égetni őket a fészekből.
2017. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!