Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan öljem meg a legyeket?

Hogyan öljem meg a legyeket?

Figyelt kérdés

Ha lecsapom őket, anyám kiabál hogy tönkre teszem a falamat.

Ha pohárba kapom el őket, azt mondja, nem vagyok normális és megint csak megszid.

Én pedig nem akarok zümmögést hallgatni.



2017. júl. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallottál már a légyirtó aeroszolról?
2017. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Úgy tudom egy ideje már feltalálták a légycsapót, de nem vagyok benne biztos. Kínából tuti lehet szerezni. 2 havi fizetésből kijön, ha minden igaz.
2017. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem jó, vannak kisállatok a szobámban, és őket is mérgezném vele. De azért köszönöm
2017. júl. 14. 21:56
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es, a légycsapó nem jó, lásd a leírásban.
2017. júl. 14. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj hozzá közel, és amikor épp a falon van nyugiban, oldalról kapd el a markodba. Jó reflex kell hozzá, de működik. :)
2017. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék hozzájuk érni, undik és mocskosak. Természetesen mennek a zöld kezek ettől függetlenül :)

Van vénusz légycsapója növényem, de nem fogja a legyeket. Ez kimaradt a felsorolásból :)

2017. júl. 14. 21:59
 7/11 Platypus ***** válasza:
100%
Meglehetősen undorítóan néz ki, de a légypapír egy elég hatékony megoldás.
2017. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. A növényed nem hiszem, hogy olyan gyorsan elkapja a legyet, hogy addig te ne őrülj meg a zümmögéstől.

Marad a légycsapó, és anyud hiába mondja, hogy tönkreteszed a falat, úgy is agyon lehet ütni szegény párát, hogy nem hagy nyomot a falon. Gyakorlás kérdése, én már nagyon rutinos vagyok. Nyom egy szál se. :)

2017. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Légypapír vagy elektromos légyölő. Bár az elektromos az ugye hangos, mikor megpörköli a legyeket, szúnyogokat, és egész nap pattog, ha sok van.
2017. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Időnként lehet kapni azt az elektromos "teniszütőt", amivel röptében megsütheted a különféle rovarokat, hozzájuk sem kell érned. Egyetlen hátránya, hogy néha elemet kell cserélni benne:

[link]

2017. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!