Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van valakinek ötlete, hogyan...

Van valakinek ötlete, hogyan csinálhatnék olyan légycsapdát, amelyben életben maradnak az elfogott legyeket?

Figyelt kérdés
Rengeteg légy van nálam, nem tudom elkerülni, hogy bejöjjenek, nagyon idegesítőek, viszont semmiképpen nem szeretném, ha pusztán ezért meg kellene halniuk.

2016. júl. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyra tartom az állatvédelmi törekvéseidet, és én sem szívesen ölök meg, még egy rovart sem, de hidd el, nem miattad fognak kipusztulni, sőt, csak több lesz. A légyragacs a legegyszerűbb és a legkörnyezetkímélőbb, mert bár sokáig szenvednek rajta, de ha mérget raknál ki akkor lehet, hogy valamilyen más állat megenné.
2016. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem elsőre, hogy pókokat akarsz etetni velük, mert azt még megérteném. Nem akarom az elveidet felülbírálni, de hidd el, hogy a legyek borzasztóan haszontalan állatok, és sosem fogynak el.
2016. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy lennének haszontalanok? A sok dögöt a legyek lárvái takarítják el nagyrészt,és rengeteg állat eszi meg őket amelyek nem élnének meg nélkülük.

Ilyet árulnak is : [link]

2016. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
váó! köszi! egy ilyet lazán össze lehet dobni házilag
2016. júl. 2. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Na jó, igazad van, de azért nem kell annyira menteni őket, van belőlük elég, sosem fogynak el. Ráadásul amelyik kimegy, az vissza is jön. Szóval nem sok értelme van küzdeni az életükért.
2016. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen egy rozzant harisnyából, meg drótból szerintem össze lehet rakni.
2016. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!