Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Fekete bogarak voltak a szobámba?

Fekete bogarak voltak a szobámba?

Figyelt kérdés
Ma találtam két fekete bogarat a szobámba, ahogy utánanéztem futrinka volt. Az egyik az ágyamban volt, a másik kicsivel később a függönyömön. Mit csináljak ezek ellen? Van valami szer amivel körbefújjam a szobát vagy akármi? Én rettenetesen félek minden bogártól. (Szóval azt sem tudom mennyit alszok ma meg egyáltalán hol)

2017. júl. 24. 01:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És egyáltalán ártalmasak?
2017. júl. 24. 01:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja mi is most találtunk 4-et nem tudom szerintem nem ártalmasak
2017. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is találtam.

Eddig soha nem láttam a házba pedig

2017. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egy hete szinte minden nap találok egyet. Eddig nem tudtam milyen fajta, de lehet az "enyém" is futrinka. Nem tudom mit lehet ellene tenni, de én már csak úgy merek elaludni, ha minden zugot átnéztem nincs e ott, és az ablakot is becsukom, mondván nappal támadjon meg, ne amikor alszok.
2017. júl. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk arató bogárnak is nevezik. Nem ártalmas, de idegesítő az tény. Főleg ha arra ébredsz hogy rád szállt.

Ilyenkor nyáron jönnek elő, főleg a nagy melegben. Vidéken gyakori, városban ritka, de előfordul. Egyik évben egy városi panelban laktam és megszaporodtak, csak úgy rajzottak. Szereltünk fel szúnyoghálót, utána nem jöttek be, csak az ablakban zümmögtek.

Éjszaka jönnek elő, hajnalban ahogy jön fel a nap eltűnnek, nem szeretik a fényt. Gyorsan el is pusztulnak.

Szúnyoghálóval tudsz ellenük védekezni.

2017. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. júl. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!