Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ennyire figyelmetlen, vagy...

Ennyire figyelmetlen, vagy direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Vonattal utaztam Pécsre, amikor fellszálltam. Meglátam ,hogy a kalauz rábassz@ az ajtót egy orrszarvúbogárra. Ahogy becsapta annak a rohadt halbinak az ajtaját, szétnyomódott a bogarantyú. Nem hiszem el, hogy egy sötétbarna, közel 5 cm-es bogarat nem vesz észre fehér alapon. Ott volt az orra előtt... Nem szóltam hisz nem akarok patáliát. Ez egy védett rovar, és ha megtudják, 15. 000 Ft.-re büntetik a kallert...

2017. okt. 1. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, direkt volt-e, de ja igen, csak annyit tudok mondani, hogy baromi nagy szegénységi bizonyítvány, függetlenül a bogár eszmei értékétől.
2017. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénzről van szó. Én rovarfotós vagyok... Ha lehet, védem az állatokat!
2017. okt. 1. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondtál neki valamit?
2017. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem akartam patáliát...
2017. okt. 1. 13:20
 5/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Igazából 50 ezerre. De valószínűleg nem vette észre, az emberek nem nagyon figyelnek az ilyesmire, sőt, sokszor kifejezetten furán néznek az emberre, ha nézi, hogy hová lép. Plusz "csak egy rovar", sokak szemében kevesebbet ér mint egy emlős, még akkor is ha védett, meg ugye "gusztustalan"/"ijesztő".
2017. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!