Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek az mitől lehet?...

Szerintetek az mitől lehet? 20 éves vagyok és mostanába olyan fáradékony vagyok levertnek érzem magam. Túlzottan izzadok nyugtalan vagyok és Figyelmetlen.

Figyelt kérdés

ez mitől lehet előtte nem voltam ilyen csak kb 1 -2 hónapja? Nem mondható az se hogy a munka helyi stressz vagy szorongástól van .

Valakinek volt már ilyen köztetek?


Ezt nem befolyásolja a tesztoszteron szint csökkenés?

Mert mikor volt barátnőm nem volt ilyen panaszom.

Libidóm is egy kicsit össze ment.

Esetleg cukor betegség ?

Mert az is befolyásolja nem?


2017. máj. 14. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Vitamin vagy ásványianyag hiány?

Eszel, iszol eleget, elég változatosan?

2017. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vitaminok megvannak rendesen + kiegészítőket is fogyasztok.

Eszek is rendesen.

2017. máj. 14. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megijeszteni de mikor volt szexuális partnered?Mert pl a HIV fertőzés kezdeti tüneteire jellemző az éjjeli izzadás,fáradékonyság stb..
2017. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez nem csak északa van meg a hiv hez köze sincs ez cukorbetegség lehet vagy immunrendszer gyengülés
2017. máj. 15. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A HIV is az immunrendszer folyamatos tönkretételéért felelős.
2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!