Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Help! Ez milyen bogár? ( Kép )

Help! Ez milyen bogár? ( Kép )

Figyelt kérdés

[link]


Csíp!!! Ágyamban találtam! Meg háromszor láttam a falon mászkálni..



2017. nov. 20. 22:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hat en 6honapot olvastam, hogy annyir is kinirnak ver nelkul;((

Holnap kihivok valami irtot.

2017. nov. 20. 23:14
 12/26 A kérdező kommentje:
Csaladi hazban lakom egyebkent. Szunyoghalo van az osszes ablakon.. elkepzelesem sincs hogyan jottek be, es hogy hol vannak...
2017. nov. 20. 23:15
 13/26 nloci válasza:
80%
Ezek nem az utcáról jönnek be. Te vitted haza vagy valaki nálatok aludt akinél van otthon. Haza lehet vinni használt könyvvel, képpel, butorral.
2017. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
14%
ez borzalmas, rengeteg embertől hallom hogy megjelent náluk, Budapesten van a legtöbb, nincs semmi egyszerű módszer ellenük, matracot dobd ki ha meg tudod oldani
2017. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 nloci válasza:
88%

Nektek mindenről a menekültek jutnak eszetekbe?

A két világháború között is tele volt a város poloskával. Kérdezd meg a szüleidet, nagyszüleidet. Ne dobjál ki semmit, hanem hívjál ki egy szakembert aki majd megoldja. Ha kidobod a matracot, valaki rögtön hazaviszi és nála is lesz. Így terjed. A többi csak városi legenda.

2017. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Semmi uj dolog nem erkezett a hazba, se vendeg:/

hnap telefonalok irtoknak.. kb olya 17ezrem fogja banni... ahh..

2017. nov. 20. 23:31
 17/26 A kérdező kommentje:
a menekulteknek semmi kozuk a poloskakhoz , te jo isten , agyara ment az a sok soros plakat? 😅
2017. nov. 20. 23:46
 18/26 nloci válasza:
86%
Ráadásul a petékre nem hat a szer, úgyhogy valószínű hogy meg kell ismételni. Nem akarlak megijeszteni, de ha már a falon is láttál poloskát (ezek rejtett életmódot folytatnak), akkor ott több is van mint három. Nagyon sok helyre el tudnak bújni (villanykapcsoló; tapéta alatt; parketta szegély; ágy faösszeeresztések; matrac varrások; képkeret; stb)Ezért kell a szakember.
2017. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Hivni fogunk szakembert.

Matracomvan a foldon, szoval àgykeret nincs. Atneztem a matracot (kis is porszivoztam az egeszet) semmi.

Kepek nincsenek a falon. Az osszes (4db) szekreny el lett huzva ki lett proszivozva a hatulja alja ... sehol semmi... parketta nincs, hanem ez a hajopadlo vagy mi a fene. Egyetlen repedes van a szegelynel, lehet ott bujnak, de ott sem lattam semmi rajuk utalo jelet. Nagyon profik a kis dögök. Ezek még amiket találtam nem kifejlett peldanyok , ahogy igy elneztem a google kepek alapjan... paplan , párna is ki lett mosva.. tenyleg otletem nincs hol lehetnek..

holnap kihivok irtot es remenykedem, hogy megszabadulok toluk, mert ez borzalmas.

2017. nov. 21. 00:03
 20/26 anonim válasza:
0%
Igen e bizony a Nicht ugri-bugri, langsam spazieren bogár ugyanis a lapostetű nagyon hasonló faja az ágyi poloskának.Ismerek sajnos olyat aki évente küzd ezzel, álladóan mosnak és takarítanak de évente előjönnek.Állítólag biokillt kell venni először azzal kell megpróbálni.
2017. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!