Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Büdösbogár para- tényleg...

Büdösbogár para- tényleg nincs ellenszer?

Figyelt kérdés
Iszonyu fobiam van toluk. es csak jonnek jonnek... 😬 a darazsak elleni spray kinyirja oket, meg a zsepi-wc kombo. de nincs valami mas otletetek, barmi ? ami tavol tartana oket az ablaktol, amin bemasznak ? mit tudom en, ecet, levendula ? eddig a pokoktol irtoztam, ez mar a multe 😫 HELP !!!!!

2018. júl. 22. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló?
2018. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a linket. szunyoghalot kirohogik :( bemasznak barhol.
2018. júl. 22. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szoktass a kertbe madarakat :D Azok megzabálják
2018. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan szúnyoghálót kell az ablakra rakni, amit kívülről kell fixen rögzíteni és a réseket alaposan el kell tüntetni, ha mégis maradna valahol. Sajnos az összes többi háló csak a repülő bogarak ellen véd, de ugyanúgy be tudnak mászni a réseken.
2018. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én a legegyszerűbb megoldást találtam mivel, nagyon irtózok tőlük. Szúnyogháló szélébe hosszú papírokat hajtogattam. (pontosabban az ablak széleibe, aljába és a szúnyogháló közé). De még előtte egy tálat teli tettem vízzel és mosogatóserrel és ezt kitettem az ablakpárkányra. Az össz bökkenője, hogy a szúnyoghálót nem szabad felhúzni, különben a bogarak bejönnek. nekem bevált :D
2018. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!