Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár lehet?

Ez milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Bocsánat, nem a legjobb minőség, de olyan apró ez a lény, hogy csak többszöri zoomolás után látszódik normálisan.

Néhány napja vettem észre, hogy a konyhában egyre több ilyen bogár mászkál, sőt repül. Korábban még sosem láttam ilyet és habár aprók, mégis nagyon idegesítő a jelenlétük. Ma már azt vettem észre, hogy a konyha melletti szobába is átjöttek, úgyhogy szeretnék megszabadulni tőlük, de ötletem sincs hogyan.

Egy olyan bogarat találtam a neten, amely hasonlónak tűnik, de azért nem lennék benne biztos hogy tényleg az. Ez a kenyérbogár lenne, amiről most hallottam először.

Ti mit gondoltok?


2018. aug. 18. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű, hogy csótány. Sajnos ellenük úgy lehet védekezni, ha elköltözöl otthonról... :/
2018. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok: pontosan ez még egy csótánylárva, ami azt jelenti, hogy elég durván el vannak szaporodva a házban.
2018. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!