Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rettenet! Valaki felismeri...

Rettenet! Valaki felismeri milyen fajta pók ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Először a wc ajtó oldalán ereszkedett le, szóval gondolom hálója lehet. Kb akkora, mint egy 50 forintos és ahogy láthatjátok undorító fekete. Mondjuk elég besz**i, mert ahogy a wc papírral elkezdtem piszkálni menekült mint a veszedelem. Nem először találkozok vele, szóval áruljátok el, hogy védekezzem ki, hogy ne jöjjön a házamba egyáltalán (ha már nem akarjátok, hogy megöljem).



2018. aug. 27. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jesszusss... Hát nem irigyellek ><
2018. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem farkaspók...

Nálunk is volt egyszer, anyám rácsapott, mire a millió kispók a hátáról a szélrózsa minden irányába szétspriccelt... azt hittem felgyújtom a házat...

Olvass utána, mi elköltöztünk. (Persze nem ezért :D )

2018. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Kövipók (Gnaphosidae család), ártalmatlanok, ahogy a tapasztalatod is mutatja, amíg tehetik, inkább menekülnek.
2018. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem helyes kis pók, mondjuk én sose ölöm meg a réti farkas-t se, inkább ki rakom az udvarra, egyébként ártalmatlan.
2018. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Flamethrowers....we burn 'em out...
2018. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg inkább ez a kövipók lesz. A farkaspók a google képek alapján cingárabbnak tűnik. Ez elég kis húsos tömzsi. Természetesen az összes kommentért köszönet. Még arra lennék kíváncsi, hogy ezek a pókok miért jönnek be a házba időnként? Nem takarítok jól vagy valami más rovarokra jönnek be? Mi a fenét tudnék csinálni, hogy ilyen pókok ne jöjjenek be?
2018. aug. 27. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet fázott, vagy ott több a kaja lehetőség pl szúnyog.. :)
2018. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
+ott több a sötét kis lyuk
2018. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Karakósszörcsögi légyölő malóca (Octopodus nigra)
2018. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
és nagyon ritka védett faj 1-2 éve fedezték fel és jelenleg ez magyarország legveszélyesebb pókfaja képes akár egy birkát is lebénítani mérgével
2018. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!