Kezdőoldal » Otthon » Kert » Régóta szerettem volna egy...

Régóta szerettem volna egy bonsai fát, most kaptam egyet. A baj az hogy nem tudom milyen fajta. Linkelek képet hátha valaki felismeri. Bármilyen tanácsot elfogadok! ?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2015. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015. júl. 10. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így már működik, köszönöm! Ez egy borágófa bonsai (Carmona microphylla). Nem szeretnék hosszasan körmölni róla, a Google keresővel sok információt lehet találni. Régóta foglalkozom bonsai-okkal, erről leginkább azt emelném ki, hogy kényes a hőmérsékletre, páratartalomra és a napra. Nagyon magas páratartalmat igényel, sokan üvegházban vagy akváriumkertben tartják, szobában nem lesz tartós. A közvetlen napfényt nem viseli el. Télen sem jó neki a szoba, olyankor 15 fok körüli, ugyancsak párás helyet szeret. Ilyenkor kirakhatod, de ne tűző napra, lehetőleg párás helyre (pl tegyél alá egy nagy tálcát, bele agyaggranulátumot vagy fenyőkérget, ezt jól locsold be, párologtatni fog a növény alatt).
2015. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sokat segítettél. Google a barátom remélem mindent megtalálok ami szükséges:D
2015. júl. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!