Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pár hónapja találtam a ruhák...

HoneyGirl83 kérdése:

Pár hónapja találtam a ruhák között ilyen kis barna kukacot. Vajon mi lehet? Lehet hogy a molylepke lárvája? Le is fotóztam, de még nem tudom hogyan lehet képet csatolni.

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 21:54
 1/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Akár valami porvalárva is lehet (Dermestidae), a ruhamolyok hernyói (többnyire szürkés) zsákot szőnek maguk köré, a többi moly meg nem eszik ruhát.

A képet fel tudod tölteni pl. az imgur.com oldalra és belinkelni, itt nem lehet csatolni.

2018. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Majd megpróbálok képet feltölteni.
2018. okt. 16. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:
2018. okt. 16. 21:38
 4/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Hát őszinte leszek, részemről itt megáll a tudomány.. Mondjuk nem a legjobb fotó, de amennyire ki tudom venni ez tutira nem molyhernyó, de szerintem nem is porvalárva, de hogy mi.. Bár lehet, hogy csak lekopott a szőre/csupaszabb faj, de biztosra még családig se tudom mondani, sőt, azt is csak sejtem, hogy bogárlárva.
2018. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!