Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csípett meg?

Mi csípett meg?

Figyelt kérdés
Még a nyáron sétáltam a szabadban és valamilyen bogár rárepült a vállamra (pólóban voltam, és még azon keresztül) ,,megmart", mert annyira fájt. Én egyből odacsaptam, valami pók-szúnyog keverékének nézett ki kb háromszor akkora volt mint egy szúnyog. Később egy fekete folt keletkezett a helyén és fájt. Még most is érzem ha hozzányúlok, de eddig nem igazán foglalkoztam vele. Mi lehetett ez? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. dec. 21. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az allatrol sajnos nem tudnek nyilatkozni. De ha tenyleg fekete folt jelent meg akkor miert nem mentel vele orvoshoz foleg ha meg most is faj? Nem jatek, artatlan csipesbol is voltak mar komoly problemak nehogy valami szovodmenye legyen mert ezek a betelepitett vagy isten tudja honnan szarmazo rovarok/bogarak kitudja mit hordoznak magukban. Nem azert mondom hogy panikolj csak vigyazz magadra. Ha valami elvaltozas lenne vagy jobban fajna inkabb keress fel egy dokit, ha potyara is de legalabb kiderul mi az es hogy van e bajod. Inkabb semmi ne legyen
2018. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, így utólag, és ennyi idő elteltével nem lehet hiteles választ adni. Talán ha lerajzolnád, amire emlékezel. De ha te sem, akkor mi hogyan?
2018. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kullancslégy?


Szerintem esélyes, hogy az volt :)

2018. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!