Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valakinek repult mar darazs a...

Valakinek repult mar darazs a szemebe?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,meg is csípett. :(
2019. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem még nem, de ha megcsipett akkor szerintem jobb ha megnézeted egy orvossal.. nehogy baj legyen belőle
2019. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,biciklizés közben ütköztünk, egy repülő darázs, meg a jobb szemem. Fájt utána,meg szúrt a szemem. Másnap reggelre csúnyán bedagadt, nem is tudtam kinyitni. Meló helyett a szemészetre kellett mennem. Megsérült a szaruhártya. Kaptam rá krèmet, cseppet,mindent. Pár nap alatt meggyógyult.


Tényleg ütközés volt. A darázs is gyorsan repült,és én is jó tempóval mentem a bicajjal. Nem volt kellemes..

2019. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es nyitva volt a szemed ugy repult bele? Az durva
2019. jún. 27. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#3:

Ezt most tökre úgy írtad le, mintha még a rendőrséget is megvártátok volna kettesben, hogy ki volt a hibás. 😄

2019. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem :)). De nyitva volt a szemem,igen...konkrétan koppant.
2019. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!