Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kullancs vagy sem?

Kullancs vagy sem?

Figyelt kérdés
A hétvégén bográcsozni voltunk.Tegnap este értünk haza amikor fürdés után egy teljesen fekete valamit vettem észre a fülem felett.Óvatosan végighuztam rajta a kezemet,nem jott le.Picivel később lejött és megnéztem.Nem láttam a lábait,abszolút nem nézett ki úgy mint egy bogár vagy ilyesmi.Ami miatt megijedtem az az ,hogy amikor az ujjam végighuztam rajta barnás csíkot huzott maga után.Plussz barátnőm mondta higy látta előző nap este ,de azt hitte anyajegy vagy ilyesmi.Aztán barátnőm anyukája megnézte ,biztosított arról,higy nem kullancs hisz nincs lába.Elkezdte nyomogatni és ilyen barnás morzsadarabok maradtak az ujján Mintha szén,csak barnán. Szerinte csak egy korom darab a bográcsozás után vagy ilyesmi de azota 2x fürödtem,szerintem le jött volna, ha az.

2019. júl. 15. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Így leírásod alapján nem kullancs volt.
2019. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármi más, de nem kullancs.
2019. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!