Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótányt mivel tudnám ki írtani?

Csótányt mivel tudnám ki írtani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a jelenséggel találkoztam, hogy egy este fel keltem és csótányt találtam a parkettán le is csaptam, de aztán megint lettek és nem tudtam mindet lecsapni, utána néztem hogy hol lehetnek és meg is táláltam a lakóhelyüket a parketta mögött, hogyan tudnám őket ki írtani onnan? Köszi a válaszokat.

2019. júl. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nálad van akkor már alattad/feletted is van a lakóknál. Az egész házban egyszerre kell irtani úgy lehet visszafogni őket. Utána sajnos időnként ismételni kell az egész házban,ha szerencsések vagytok akkor akár teljesen is megszűnhet a dolog. Ha már te is látod,hogy gazolnak a lakásban,főleg ha nappal,akkor már rohadt sok van a lakásban. Ha teljesen le tudod zárni a lakást akkor kiirtható nálad is. De baromi nehéz. A szenxvízcsöveknél,fűtés,stb. csöveknél is ki le kell szigetelni a réseket, a szellőzökre sűrű szúnyoghálót kell tenni,az ajtóra vegyél szigetelő gumit (öntapadós),ablakokra dettó. De ennél olcsóbb ha ráveszed az összes lakót,hogy kezdjétek le írtani. Szerintem nem a parketta mögött laknak :) vizes helyeket környékén laknak,tehát fürdő de főleg a konyha sanszos. Konyhaszekrény alatt/mögött.Ha mákod van akkor az elsők érkeztek a csövek mentén hozzád fentről vagy lentről. Akkor még ha lezársz mindent kívül tarthatod őket.
2019. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van a Biostopnak csótány csapdája. Nálunk egyszer a garázsban vertek sátrat... Az a csapda szerencsére megfogta az összeset. Kitartást!
2019. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csótányt nem csapunk le, nem taposunk rá, mert a lábadon viszed tovább széoen a petéket.


Én szakembert hívnék, nem kísérleteznék csótányirtókkal.

2019. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem albérletben lakunk, nálunk szerintem a padról jöttek le.
2019. júl. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!