Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti tegezitek vagy magázzátok...

Ti tegezitek vagy magázzátok anyóst?

Figyelt kérdés
Eddig nem zavart hogy magázom mivel nem ajánlotta fel hogy tegezhetem. Most viszont hallottam hogy újabban férjem barátnői és a haverjai mind tegezik és úgy egy asztalnál ülve nagyon rosszul esik hogy én vagyok az egyetlen fekete bárány aki magázza...
2019. nov. 13. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En is magazom nekem is rosszul esik
2019. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
En tegezem
2019. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Tegezem anyóst és apóst is. Nagyon jó a viszonyom velük.
2019. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

En angolul beszelek anyosommal de siman csak neven szolitom tehat ez megfelel egy tegezesnek azt hiszem :D

Akiket ismerek fiatalok azok tegezik az anyosukat. Tesom baratja is tegezi anyamat es felesegem is tegezne ha tudna magyarul :D

Apam magazza anyosat de az masik korosztaly

2019. nov. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Magázom. Sose mondta, hogy tegezzem. Nekem ez így jó. Nem vagyunk pajtások...


38N

2019. nov. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Én tegezem apóst anyóst is és párom is tegezi a szüleimet. Após azonnal megengedte hogy tegezzem, anyós meg később, mert ő mondta is, hogy neki rosszul esett volna ha azonnal letegezem, pár hónap után már simán tegezhettem(vele jobb a viszonyom, de apóssal se rossz)

Viszont anya és apa magázzák egymás szüleit. Náluk senki se engedte meg, mégsincs senki rosszban senkivel. Szerintem köze van ahhoz, hogy mamáék ugye más generáció és mesélték, hogy náluk régen még a szülőket is magázták.


Az viszont nekem is nagyon rosszul esne, ha mindenki más, még a párom barátai is tegezhetnék, én meg nem. Mert itt nem a hagyomásőrzésről van szó, ha kizárólag nekem nem engedné, hogy tegezzem.

2019. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Én csak nagymamám korú embereket magázok, tehát az első köszönés is egy szia volt. El se tudom képzelni, hogy ebéd vagy egy társasjáték közben ne tegezzek le mindenkit. (még párom nagyanyjának a férje (~78) is kiborult, hogy miért mondok jó napotot a szevasz helyett :D)
2019. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegezem mert első pillanatban felajanlotta.

Szüleimet viszont magazom.

Ahogy sok más idost is alapból. Én nem halok bele ha nem tegezhetek valakit.

2019. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Magáznom kell, pedig utálom a magázódást és ez miatt nem is szívesen szólok olyanhoz akivel így kell beszélni :/

Az a kínos, hogy mikor családi találkozón vagyunk a 3 évestől kezdve mindenki tegezi, csak nekem nem lehet, pedig még unokákat is szültem neki 😅😒


A párom tegezi a szüleimet, mondjuk őket mindenki, mert utálják ha magázzák őket

2019. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én 20 éves korom óta kb nem játszom csendőr pertusat senkivel. Ehhez mondjuk az kellett, hogy ismerjem az illemet. Ezzel kapcsolatban nem érdekel ki mit gondol, nem várom el, hogy valaki "megengedje", hogy tegezzem. Magázódással indítok, h valaki letegez azonnal tegezésre váltok. Ajánlom a jövőben neked is.
2019. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!