Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós velünk akar szilvesztere...

Anyós velünk akar szilveszterezni. Tényleg én vagyok a gonosz, hogy nem akarom?

Figyelt kérdés

Egyedül lesz, kisebbik fia már nem otthon lesz. Sógornőm pedig kivételesen nem viszi hozzá a másik 2 unokáját. Ezért kitalálta, hogy hozzánk jön. Én pedig nem szeretném. Egyrészt mióta ismer, gyűlöl. Másrészt pedig van egy nevelt lányunk akit szintén gyűlöl. Mikulásra is a kislányunknak bevásárolt mindenfélét a nevelt lányunk egy csokit sem kapott. Persze nem kötelező elfogadnia, szeretni sem de ha a barátnője unokáinak be tudott vásárolni legalább egy csokit kaphatott volna ő is. A lány pedig nagyon rosszul érezte magát és igazából én szégyenltem magam. Nem új, 9 éve nálam van.


Tehát ezek tekintetében és amúgy is jön karácsonykor, én mondtam a férjemnek hogy nem szeretném valahogy az már sok lenne. Ő pedig össze veszett velem hogy de hát egyedül lesz...

Tényleg én vagyok a rossz?


2019. dec. 22. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha a karácsony lett volna az,amikor anyósod nem maradhatott volna egyedül azt megérteném.

Nálunk amikor egyedül maradt a dédi akkor több éven keresztül nálam karácsonyozott és most az apósom aki karácsonyra nálunk lesz.

Nem hiszem,hogy szívesen látnám "a szeretet ünnepén" azt,aki nem képes egy egész évben a szeretetre,mert a nevelt lánynak is nagy szüksége van!

Már eléggé kifutottunk az időből,de próbáld meg valahová elpaterolni az anyósodat:olyan helyre ahol be lehet még fizetni a szilveszteri bulira,netán buszos kirándulás,esetleg valamilyen szórakoztató estre jó messzire tőletek!

A szilveszter egy ellazulós este,neked ne kelljen vigyázba állnod,hogy még az anyóst is szórakoztasd!

Ha mást nem,küld el vele a férjedet!

2019. dec. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Menjen át hozzá a férjed. Kedves anyuka meg majd megfürdeti, pelusozza...
2019. dec. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy gonosz, teljesen jogos, hogy nem akarod. Megérdemli, hogy egyedül legyen.A férjed meg bújjon vissza az anyjába, oszt' legyen vele boldog.
2019. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

8-as talán a tiéd a legjobb ötlet. De igazából mind az :)

Anyós nagyon jó színész. 4év után dobta a 20 évvel fiatalabb pasija, apósom pedig tavaly meghalt. Ő most beadta férjemnek hogy az a baja hogy eszébe jut apósom. Persze egész életében le se szarta, végig csalta szegény embert.

Férjem pedig nagyon szerette az apját, anyós pedig ezt kihasználva érzelmileg zsarolja. Persze a szeretőjéről férjem nem tud csak én.

2019. dec. 23. 08:34
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Akkor talán mondd el neki. Miért véded?
2019. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

"Persze a szeretőjéről férjem nem tud csak én."


Akkor ideje felvilágosítani.

2019. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Biztos vagyok benne, hogy a férjed hívta meg. Csak éppen elfelejtett erről értesíteni téged. És megbeszélni veled. Így utólag próbál hatni rád.


Ne hagyd magad. Én sem látnám szívesen a helyedben.

2019. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem az ilyeneket. Gondolom az elején se állt ki melletted a férjed, tehát nem újdonság hogy az anyját pártolja.

Te választottál ilyen nyomi pasit, törődj bele. Később is ez lesz.

2019. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!