Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gáz lenne?

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés

Volt anyósommal nagyon jobba voltam, egy hónapja van vége a kapcsolatom az exemmel, de ő olyan vokt velem mint ha a lánya lennék nagyon jó vokt a kapcsolatunk, közös kép smink köröm minden csajos dolog,közös főzés, ő tanított meg palacsintát csinálni, nagyon sokat jelent a számomra nagyon szeretem a mai napig, na az lenne a kérdésem ha ajándékot küldenek neki az gáz lenne? Mivel az exemmel vége van nem jönne le hülyén a dolog?

Meg egy levélre gondolok amivel meg köszönök minden jót minden élményt gaz lenne? Szerintetek ?

Előre is köszönöm


2019. dec. 29. 01:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem szereti a másik lányt az exemnek sok barátnője volt de csak két lányt szeretett eből, engem és a leg elsőt

Nem azért küldeném hogy kicsibaljam az exemmel vagy az exét, eszembe se jutott, ot úgyse szereti, -onnan tudom hogy össze futottunk, és mondta hogy mennyire nem szereti, sok oka van és esszerű hogy nem szereti

2019. dec. 29. 12:29
 12/17 anonim válasza:
82%
Tedd nyugodtan! Nekem is volt nagyon jó anyósom...a fiam mamája. Sajnos nekem már nem volt módom megköszönni neki. Hirtelen halt meg :(
2019. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom 😔😔
2019. dec. 29. 18:33
 14/17 anonim válasza:
24%
Szerintem olyan, hogy jó anyós csak addig létezik, amíg a fiával jóban vagy, mihelyt egy rossz szót szólsz a fiáról, rögtön megismerheted kit is szeret valójában. Ha a fiával jóban maradtál, akkor jóban maradhatsz vele is, de különben nem hiszem.
2019. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen utso. Kulonben anyatigrisse valnak vadallatta!!
2019. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, de szerintem a barátságotok megmaradhatna. Küldd el neki a levelet, és ha utána jelentkezik esetleg akkor beszéljétek meg a dolgokat és hogy akarja-e tartani a kapcsolatot.

Nem egy szokatlan dolog.

2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

12-es vagyok.

Köszönöm kérdező!

Többieknek: lám az én volt anyósom a fia legnagyobb kritikusa volt.... Sose állt mellé ha nem úgy látta jónak... sokszor nem adott igazat a fiának.

2019. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!