Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinaljak ha a baratnom...

Mit csinaljak ha a baratnom anyjanak nem vagyok szimpatikus de az apjanak igen?

Figyelt kérdés

4 honapja lett egy 17 eves baratnom en 19 vagyok. Jol megvagyunk szeretjuk egymast es 2 honapja egyutt vagyunk.

Anyosjelolt valamiert nem kedvel... ellenzi a talalkozasokat.. neha neha megjegyzeseket tesz a hatam mogott de a ha talalkozok vele jopofizik. Baratnomnek van egy lany tesoja 24 eves neki van egy 25 eves baratja. Vele allandoan jopofizik hivja mindenhova ram meg megjegyzeseket tesz. Kozbe az a srac nem dolgozik nem tanul csak lustalkodik meg jatszik gepen es ez abkornalis neki. Az apja nem nezi jo szemmel de o engem szeret mert szerinte fogok valamire vinni az eletbe meg szimpi vagyok neki. Hogyan kedveljem meg az anyosom illetve hogyan fogadjam el hogy ok nelkuk nem szeret?



2020. ápr. 18. 13:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Raadasul amikor baratnomeknel vagyunk allandoan bamul es egyzser lattam higy a fejet is elkezdte razni. (Elso baratja vagyok a baratnomnek)

Akar mit csinalok mindenbe beleszol mindent jobban tud. Koocsiva megyrk hozzajuk szerinte osszefogom torni magamat es a baratnom meg fog halni. Meg ha nalunk vagyunk allandoan irja neki higy le legyen sokaig mikor megy mar haza. Ideje lenne indulni stb.

2020. ápr. 18. 13:26
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Szelídítsd meg az "anyóst"!

Legyél vele kedves, beszélgess néha vele, ha megkínál étellel dicsérd meg a főztjét és ne maradj náluk sokáig, lehet, hogy már szeretnének lepihenni.

Egyébként mit tanulsz, vagy mit dolgozol?

Magyarán, mik a terveid az életeddel?

(A barátnőd meg ne szítsa a hangulatot, hogy mindent visszamond neked, mert ez nem használ az ügyeteknek!)

2020. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Progrsmtervezo informatikusnak tanulok mellette sportolok. Illetve hamarosan kezdek dolgozni mert ksptam egy eleg jo allasajanlatot.
2020. ápr. 18. 14:16
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

A legfontosabb: ne pedálozz a barátnőd anyjának. A barátnőd a legkisebb gyerek, arra mindig nagyon erősen tapadnak a szülők (általában az anyák), mert úgy vélik, ha az is kirepül, akkor ők hasznavehetetlenek és feleslegesek, és öregek lesznek.


Ezért nem szabad törődni azzal, hogy kedvel-e vagy sem. Ha a tökéletes mesebeli királyfi volnál, akkor is találna valami kivetnivalót benned, mert a te lényeg nem az ok, csak az ürügy a kötözködésre.


A barátnődet szeresd, az anyjával ne törődj. Tanuljatok mindketten szorgalmasan. Amióta a világ világ, a szerelmeseknek mindig meg kellett harcolniuk az igaz szerelemért - erre gondolj. Apák, anyák és a Világ ellen is.

2020. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Ne csinálj semmit!

Szeresd a barátnődet, élvezzétek az életet.

Ha hosszútávú lesz a kapcsolat úgyis csak mellékszereplő lesz az anyós...

2020. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

A 4-es 5-ös két teljesen ostoba és felesleges hozzászólás volt.

Illetve nem! Teljesen jó úton járna a Kérdező, ha az lenne a célja, hogy még jobban megutáltassa magát a barátnője anyjával. Tapasztalt férfiként írom, hogyha egy vőt szeret az anyósa, akkor annak aranyélete lesz.

Persze lehet leszarni és ignorálni a 17 éves barátnő anyját, de abból sok jó nem fog származni.

Én időben szóltam!

2020. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár kedves szót szólhatsz hozzá (és ha valamivel próbálna esetleg kellemetlen helyzetbe hozni azt ignoráld). Egyébként szerintem ennyi idő után nem anyósjelöltről van szó...
2020. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyilvan csak egyszerubb volt ugy irni
2020. ápr. 18. 20:11
 9/16 Derwer ***** válasza:
0%

Ha az apos jelölt okés veled akkor túl vagy a nehezén. :)

Ányos jelölt nem számít szerintem, csak morog, de jó eséllyel mindig is morogni fog. Ne érdekeljen szerintem.


/oké, nekem könnyű, anyós/após kedvel, én kevésbé őket a múltban történtek miatt, de a kezdetben 200, ma már 1200km távolság mindent megold ;) /

2020. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Úgy beszélünk anyós/apósról, mintha egy kamasz kapcsolatot komolyan lehetne venni és egyáltalán eljutnának a házasságig, pedig ennek a kapcsolatnak már azelőtt vége lesz, hogy a lány egyetemre menne...


Anyósnak valószínűleg az nem tetszik, hogy már a legkisebb lányka is felnőtt annyira, hogy szexelni akarjon, ez pedig záros határidőn belül elköltözést, magányos éveket jelent számára, vagyis öreg és céltalan lesz, nem akar meghalni stb.


Ezek nem szándékos érzések, csak törvényszerű azoknál, akiknek a családjukon kívül nincs semmi életük. Legyél vele udvarias és kedves, függetlenül attól, hogy mit csinál vagy mond, de annyira ne vedd magadra amit mond. Ne legyél ott túl sokat, hogy ne adj ürügyet arra, hogy idegesítsd.

2020. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!