Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy anyának nem lenne...

Tudom, hogy anyának nem lenne szimpatikus a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyok egy fiúval. Én már voltam náluk többször is, de ő nálunk még nem. Úgy érzem már illene nekem is áthívni, de tudom, hogy anyának nem lenne szimpatikus. Ha áthívom, azért úgy szeretném hogy elsőnek mindenképp anya is itthon legyen. Szerintem mit csináljak? Nyári szünetben tudnánk úgy jönni,hogy ne találkozzanak, jobb lenne akkor?
2019. jún. 9. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem lenne szimpatikus a barátod az anyádnakés hány évesek vagytok?

Mert nagyon nem mindegy!

Ha tetoválva van és anyád ezt nem bírja, de egyébként minden rendben vele, akkor bemutatod, ha nem tetszik anyádnak, az az ő gondja.

Ha egy közismert narkónepper, bűnöző és még nőket is futtat, az viszont a te gondod.

2019. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külföldi? Vagy esetleg roma?
2019. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsofimágus válasza:
78%

Huhh ezt a kérdést én is feltettem magamnak anno. De végül úgy voltam vele, hogy hiába szigorú anyu, magam döntök arról, hogy ki a párom. Az tény, hogy amíg otthon lakik, addig jó lenne, ha elfogadná, de ha nem akkor nem.

(Mondjuk személyes esetemben anyunak volt igaza XD a palika szépen megcsalt a fél faluval) 😄

2019. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!