Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek az anyóssal,hogy...

Babett2020 kérdése:

Mit tegyek az anyóssal,hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés
Férjhez mentem, babánk született. Később tudtam meg, hogy a férjem hiteltárs, mivel a kedves édesanyja okirathamisítással!!!! vett fel hitelt, és hamisította az aláírását,amíg ő külföldön dolgozott. Az anyós házát most elárverezik a hitelek miatt, költöznek ide a párjával. Ez a ház a férjem és a nővére tulajdona. Én egy ilyen asszonyra, nagymamára nem vagyok kíváncsi, nem akarok vele egy fedél alatt élni, de persze ők imádják, hiszen ő a legjobb anyuka. Sajnos nem nagyon van beleszólásom... Mit tegyek? Egyenlőre másik házat nem tudunk venni

2020. jún. 30. 23:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Menjen szépen a mama a lányához vagy albérletbe, ha már a fiát igy belevitte a szrba!
2020. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az hiszi el, aki nyolc éves. Nem tud hitelt felvenni nélküle, de ne zavarjon.
2020. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint tényleg a férjem hazudott... :(

Vagy lehet egyáltalán valami, amit mégis hamisíthatott az anyósom? Kezes, stb?

2020. júl. 1. 14:28
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajnos bármire képes, rokkant nyugdíjas, 51éves. Kimagyaráz mindent, sajnáltatja magát mindenhol. Nagyon sok embernek tartozik, 3providentes hitele van, személyi kölcsönök. Eljárási, végrehajtási, ügyintézési díjakkal együtt 17millio forint. Augusztus 31.ig kell elhagyniuk a házat...
2020. júl. 1. 14:33
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ez megint nem igaz, legalábbis a 17 millió.

Amikor valaki hitelért folyamodik, a központi adatbázisból lekérjük az összes hitelét, még az akár fel nem használt, de aktivált hitelkártyáit is.

Az összes havi törlesztése nem haladhatja meg a jövedelme 30%-át, három éve még volt, ahol az 50%-ot.

Providentes hitelt sem kap újabbat, míg a régit ki nem egyenlítette, tehát nem lehet 3 hitele.

2020. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

Babett, Babett ez qrvára túltoltad!

Ezért a kamuért nem jár keksz a megbízódtól!:)

2020. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyen családba kerülne be bárki, ahol többet hazudnak, mint kérdeznek, ti sem tudnátok már, hogy mi az igazság. Soha nem volt hitelem,sem pedig a családomnak hála Istennek, nem tudom hogy megy ez. Ha tudnám, nem itt kérdezném.
2020. júl. 1. 15:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
3 providentes hitele sem lehet.
2020. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezek után már van egy olyan érzésem hogy soha sem fogod meg tudni az igazat. A férjeddel el kellene szerintem beszélgetni erről higy miért mondta azt hogy nem tudott róla mikor a szerződést személyesen kell aláírni. Kíváncsi lennék mit mond. Sajnálom hogy ilyenhelyzetbe keveredtél, amíg ez nem tisztázódik egyenlőre szerintem ne vállaljatok másik gyereket csak ha már saját házatok lesz, ami a kettőtöké.
2020. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
A férjed is benne van az átvágásban. A helyedben nem bíznék többé benne. Egy ilyen becsapás súlyosan eshet latba. Komolyabb retorziót érdemel, mintha félrelépett volna. Komolyan elgondolkodnék a váláson. Anyagilag is lehet, hogy jobban jársz egyedülálló anyaként.
2020. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!