Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek az anyóssal,hogy...

Babett2020 kérdése:

Mit tegyek az anyóssal,hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés
Férjhez mentem, babánk született. Később tudtam meg, hogy a férjem hiteltárs, mivel a kedves édesanyja okirathamisítással!!!! vett fel hitelt, és hamisította az aláírását,amíg ő külföldön dolgozott. Az anyós házát most elárverezik a hitelek miatt, költöznek ide a párjával. Ez a ház a férjem és a nővére tulajdona. Én egy ilyen asszonyra, nagymamára nem vagyok kíváncsi, nem akarok vele egy fedél alatt élni, de persze ők imádják, hiszen ő a legjobb anyuka. Sajnos nem nagyon van beleszólásom... Mit tegyek? Egyenlőre másik házat nem tudunk venni

2020. jún. 30. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Hat eleg agyhalottak ha ezek utan igy imadjal hogy gusztustalan modon ilyet tett a fiaval, ezert bortonbe mehetne... mond meg a ferjednek cakkum pak Eut, es hogy nem szeretned!
2020. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Zity3 válasza:
89%
Az anyósodék menjenek albérletbe.Beszéljétek meg szépen, szerintem hosszú távon senkinek sem lesz jó az együttélés.
2020. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg szépen a férjednek , hogy mit akarsz. Hogy lehet egy okirathamisító anyukát imádni? Attól függ mennyire áll melletted a férjed, de ne hagyd magad.
2020. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Jézus! Na ezért sem érdemes szülni...
2020. júl. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hitelfelvételkor ott kell lennie az adóstársnak is az okmányaival, ez nem olyan dolog, amihez elég bevinni valakinek az aláírását, úgyhogy el ne hidd már, hogy a férjed nem tudott róla és az anyja titokban vette fel...


Ezt csak kamuzzák neked.

2020. júl. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Ez így nekem is fura pláne ha a férjed külföldön volt és nem volt itthon keresete. De ha az anyós házát elveszik akkor igazából mindegy már hogy ki volt a hiteltárs szerintem.

A ház amiben laktok nem teljesen a férjedé, csak a fele az. Amikor beköltöztetek ezt gondolom tudtad. Itt soha nem lesz beleszólásod. A saját ház vásárlásán kívül nem tudsz mit tenni.

2020. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy érdekes történet. Az adóstársnak legalább egyszer meg kell jelennie a pénzintézetnél, csak aláírásra nem lehet adóstárs. A másik, hogy mire valahol eljutnak az árverezésig, millió felszólítást küldenek, elképzelhetetlen, hogy nem tudott róla a párod. Azért is ennyire jólelkű a kedves mamával, mert ő is sáros lehet benne.


Ha jogilag nézzük, akkor a mamának kb. annyi joga van a fia és lánya nevén lévő lakáshoz, mint neked. A tulajdonos dönti el, kit enged oda.


Én inkább hozzájárulnék az anyós albérleti pénzéhez, minthogy ott lakjon, de úgy látszik, a férjed nem így gondolja.

2020. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem nagyon ertek hozza, de ha a ferj adostars (es nem lett fizetve a hitel), akkor a bank nem fogja elobb utobb ratenni a kezet a ferj hazreszere is? Ki tudja mennyi adossagot halmoztak fel...


Nyilvan azert kamuzta be a "mig kulfoldon voltam, hamisitottak az alairasomat" dumat, hogy igy hatha hihetobb lesz az artatlansaga. Egy ertelmes ember nem oleli keblere azt aki allitolag hamisitotta az alairasat, majd adossagba rangatta...Szoval ebbol is latszik, hogy o ebben benne volt, meghozza vastagon! Anyuci pici fia...


Lenyeg a lenyeg..Kerdezo, ezekkel az emberekkel inkabb ne kozoskodj..amennyire lehet, probalj meg anyagilag elhatarolodni toluk. Ne engedd, hogy teged is magukkal rantsanak a melybe, habar egy hazassagban ezt eleg nehez elkerulni. En a ferjemre haragudnek (elsosorban), mert nyilvanvalo, hogy hazudott. Alaposan elbeszelgetnek vele, aztan elgondolkodnek a tovabbiakon. Egy hazug emberrel nem tudnek egyutt elni (anyossal sem).

2020. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Fő kérdés, férjed mit mondott a hamisításra? Neki már van egy családja, te meg a gyerek. Az nem számít?
2020. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bankban dolgozom, az adóstársnak előttünk kell aláírnia.


Innentől kezdve a sztori nem igaz.

2020. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!