Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék megszégyenítettek,...

Anyósomék megszégyenítettek, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos vagyok, van rajtam bőven plusz kiló.

A férjem családjába mindenki elég karcsú, a férjem is elég sportos testalkatú.

Na igazából a lényeg, hogy vettek új kerti székeket. Az egész család előtt anyósom nagy hangon közölte velem, hogy jajj bele ne ülj a székbe ez a te súlyodat már nem bírja el. Kérdeztem, hogy akkor hova ülnek, hát nem tudja, hoz ki pokrócot és a földre.

Megköszöntem a vendéglátást, és haza mentem.

A férjem ekkor még nem volt ott, nem hallotta ezt. Persze utána felhívta anyósom és kérdőre vonta.

De anyósom nem érzi magát hibásnak, még rá is kontrázott, hogy drága volt a szék ne hisztizzek.

Én ezek után látni se akarom.


2020. aug. 5. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/190 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van,ez már megszégyenítés.
2020. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/190 anonim ***** válasza:
92%
Igazad volt teljes mértékben.
2020. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/190 anonim ***** válasza:
24%

hát szerintem jogos


nálunk is eljátszotta ezt a 120 ezres székkel egy rokon, hiába kértük, hogy ne használja


össze is tört alatta, nem véletlenül van rajta a súlyhatá

2020. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/190 anonim ***** válasza:
88%
El küldtem volna a g*cibe az biztos. Igen ez tényleg megszégyenítés volt.
2020. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/190 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van. Ha valaki primitív azzal nem kell foglalkozni. Egy gonddal kevesebb. Ezek után megúszod a kötelező pofaviziteket.
2020. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/190 anonim ***** válasza:
83%
Undormány boszorkány, ne is állj vele szóba. Illetve még lehet annyit megcsinálnék, hogy veszek vmi gagyi műanyag hokedlit, aztán elküldenem az üzenettel, hogy erre ültessék a vendégeket, nehogy vki megszégyenítse a drága székeiket a tomporával.
2020. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/190 anonim ***** válasza:
82%
Igen ez eléggé megszégyenítés. Kár, hogy a férjed nem hallotta.
2020. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/190 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ez megszégyenités kategória, másfelől szerintme igaza van. És megmondta kerek-perec, nem simliskedett a hátad mögött. Az idősebb emberek szókimondóbbak szoktal lenni, nem kertelnek, ahhoz szoktak, hogy egyszerűen, lényegertörően beszéljenek , nem feltételn akart ezzek megszégyeniteni és bántani. Hányan hallották ? Amúgy én ezen nem sértődnék meg. Volt egy időszakom, amikor 30 kiló felesleg volt rajtam, szerencsére múlt időben. Én nem akadtam fenn a beszólásokon, volt, akin éreztem, hogy direkt bántó, ugyanakkor azt is tudtam, hogy igaza van. Ha van az embernek önkritikája és humorérzéke, nem éli meg ezeket megszégyenitésnek. Persze aki rosszindulatú, arról meg van a véleményem.
2020. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/190 A kérdező kommentje:

Persze semmi gond nem lett volna,ha négyszemközt megmondja, hogy X kilóig van a szék,ha úgy van ne ülj akkor bele,ott a régi kihoznom neked.


De konkrétan 15 fő előtt hangosan ordítva tette meg. A régi székeket meg kidobta.

2020. aug. 5. 20:11
 10/190 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom az esetet. Mi köze van ahoz hogy hány kiló vagy? Ha betegség miatt akkor főleg nem szólhat bele. Ha nem akkor sem az ő dolga hogy mennyit eszik más. Szerintem ne is menj hozzájuk többet.
2020. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!