Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kilépjek a családi csoportból?...

Kilépjek a családi csoportból? Csináltam egy csoportot mikor a kislányom megszületett (anyós, após, sogornő, sogor , ferjem, én vagyunk benne), hogy képeket tudják küldeni a kislányomról nekik. Ez azóta megszűnt, vagyis csökkent,

Figyelt kérdés

mert nem nagyon érdeklődnek utánunk. Nem is ez a lényeg, hanem teljesen konteó hívők lettek, oltas ellenesek.

Ebbe a csoportba csak ezeket küldik folyton, videókat, cikkeket, hogy a korona átverés, meg az 5G megöl, oltások veszélyesek, orvosok mindenkit csak megölni akarnak (ők nem is járnak orvoshoz soha) stb stb... na én erre nem vagyok kiváncsi, se a férjem, amit tudtukra is adtunk, hogy mi nem így gondoljuk. Azóta még jobban küldik, szerintem azt hiszik, majd megtérünk, ahogy ők mondják “felébredünk a sötétségből...” Na nekem ebből már nagyon elegem van, főleg, hogy a családom nagy része és én is eü. dolgozók vagyunk. Mennyire lenne gáz kilépni ebből a “családi” csoportból, ami már csak erről szól? Azt se kérdezik meg hogy vagyunk...



2020. szept. 2. 07:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Persze! Lépjetek ki, de arra számítsatok, hogy privátban ugyanúgy kapjátok az igét. :D
2020. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Létre se kellett volna hozni...
2020. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Ha te hoztad létre a csoportot akkor szüntesd meg. Ha akarnak majd csinálnak maguknak egy másik csoportot
2020. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Lépj ki.
2020. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Ne lépj ki, hanem töröld a csoportot! Részvétem az idióták miatt.
2020. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Meg kell szüntetni a csoportot, esetleg egy utolsó gondolatot írjál előtte nekik, hogy már elkanyarodott a téma attól, amiért anno a csoportot létrehoztad, ezért megszünteted, a jövőben inkább a személyes/telefonos kapcsolattartásra szeretnéd a hangsúlyt fektetni, vagy valami ilyesmi, hogy ne legyen olyan feltűnő, hogy megszünteted, miattuk.
2020. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Lenémítani is lehet a csoportot ha nem akarod törölni vagy kilépni :D
2020. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal törölném. Ha megkérdik, hogy miért, akkor határozottan elmondanám, hogy az enyémtől ellentétes, már-már veszélyes nézeteik terjesztése miatt.
2020. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Én egy ideig szórakoztatnám magamat azzal, hogy logikailag megcáfolom az állításaikat, és nézném a vergődésüket amikor bizonygatják az igazukat, aztán ha meguntam, vagy törölném a csoportot, vagy némítanám.

Sógornőék mit szólnak ezekhez a témákhoz, nekik is elegük van, vagy lelkesen egyetértenek?

2020. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Lépj ki. És ne hidd el a "korona átverés, az 5g megöl" hülyeségeket
2020. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!