Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megalázott a szomszédo...

Anyósom megalázott a szomszédok előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szomszédoknál korababa érkezett, anyósom számukra jól hallhatóan megjegyezte, hogy ő nem rakta volna fel a netre “azt a ronda beteg babát”. Csitítottam, de kiabált, hogy nem érdekli, ha meghallják. Úgy szégyellem magam. Írjak nekik, menjek át, mit tegyek?
2020. nov. 1. 12:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Anyosod nem te vagy. Nem is értem. Magát alázta meg nem téged.
2020. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel max szégyenbe hoz, nem megaláz
2020. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem téged alázott meg, saját magát járatta le.

Az az ő szegénységi bizonyítványa, hiába kérnél a nevében te bocsánatot, attól még anyósod véleményét tudják.

De remélhetőleg nem érdekli őket

2020. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom, hogy egy ilyen primitív nő a párod anyja.

Én értem a kérdező problémáját: mivel a szomszédok hallhatták a nő megjegyzéseit, jogosan gondolhatják azt, hogy a kérdezőék kollektívan kibeszélték őket. Simán lehet egyébként, hogy nem hallották meg, úgyhogy én nem hívnám fel rá a figyelmüket. Esetleg ha rákérdeznek, hogy pontosan mit is mondott az anyósod a gyerekükről, mert hallottak valamit, akkor bocsánatot kérhetsz a nevében.

Azt az ótvar nőt pedig kerüld el, amennyire csak lehet!

2020. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Egyébként nem beteg, csak még picike. De ha beteg lenne se szabadna ilyeneket mondani, még négyszemközt sem.
2020. nov. 1. 12:34
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Anyósod hogyan látta a te szomszédaid facebookját?
2020. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Rájuk keresett...
2020. nov. 1. 12:35
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
6-os: ha egy kis faluban élnek mindannyian, akkor ott kb ismer mindenki mindenkit.
2020. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem faluban élünk, nem ismerik egymást, csak látásból. Köszönés szintjén sem ismerik egymást.
2020. nov. 1. 12:38
 10/42 anonim ***** válasza:
20%
Szomszédok és nem ismerik egymást? Ne szórakozz...
2020. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!