Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek az milyen ha egy...

Szerintetek az milyen ha egy parnak a szulei szinte szomszedok? Anyamek szulei 2 hazzal laknak arrebb es mar neha nagyon idegesítő mikor mindig van valami.. Engem neha zavarnak de ugy vagyok vele hogy ok baszták el mar hogy ide koltoztek mellejuk..

Figyelt kérdés
Szeretem oket csak ertitek...
2020. júl. 11. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon hasznos is lehet, segíthetnek egymásnak, ha kell. Az én mamámék is a szomszédba költöztek, és jó volt, ha mehettünk hozzájuk, vagy ők segítettek, amikor arra szükség volt.
2020. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat oke oke....de azert neha hidd el hogy na erted
2020. júl. 11. 16:09
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ebben semmi jó nincs. Habár nálunk nem közvetlen szomszéd, de elég közeli,borzalmas.
2020. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Azt szokták mondani, hogy az a jó távolság, amikor a közelben vannak a szülők, de azért spontán,"papucsban" nem mennek át.

Az anyósomék 106 km-re élnek tőlünk, kéthetente megyünk fixen, pont tökéletes.

2020. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván családtagoktól függ. Vannak olyan élethelyzetek, amikor életmentő is lehet - meg persze lehet pokol is.
2020. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én egy utcába se költözznék családtaggal. Kiskoromban ezért költöztünk faluba megyeszékhelyről. Hálás vagyok érte ma is.
2020. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
2 utca minimum legyen-de jó a több:D
2020. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Szomszéd városba sem. Minimum 70 kilométer.
2020. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Te neked van egy véleményed és egy nézőpontod és egy tapasztalásod.

Sem a szüleim nem olyanok, mint a te, szüleid, sem az anyósomék, sem én, sem a párom.

Miért gondolod, hogy az én tapasztalásom az lesz, ami neked?


Mond ki, írd le, hogy neked mi a gondod és kérj segítséget, hogyan old meg. Majd lassad be, hogy nem ismerjük sem a helyzetedet, sem a családod, hogy valóban meg tudjuk oldani a dolgokat, de segíteni tudunk Más Nézőpontokat mutatni, ami esetleg új gondolatokat ébreszt benned. Ám ekkor is neked lesz feladatod ezt kezelni, és nem nekünk.

2020. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Szokták mondani, olyan messzire kell költözni szülőktől, hogy papucsban már ne tudjanak átmenni. Van benne valami, de pl mamám és nagynéném egy ikerház két felében laknak, unokatesómra nagyon irigy voltam, amiért suli után csak átment a mamához, volt ebéd, nem volt egyedül; míg én suli után hazamentem az üres házba vagy volt valami előző napi ebédmaradék vagy nem (ha volt szendvicsnek való az jó volt de az se mindig), cserébe legalább mindig rámsötétedett mire anyáék hazaértek, addig végig egyedül voltam. Nem tudom nagynénémeknek pl a házasságára hogyan hatott hogy mama a szomszédjuk
2020. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!