Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom miért használ ki...

Az anyósom miért használ ki teljesen?Kertet ások és egyéb kerti munkát végzek évek óta.A házát teljesen felújítottam már. Mindig kitalál valamit,hogy dolgoztasson.

Figyelt kérdés

A legcsúnyább az az egészben,hogy se köszönet se egy jó szó,csak kötekedés és degradálás.

Nem ott lakom az ő házában soha nem is laktam.Külün lakunk.A feleségemnek mindig áskálódik,hogy ilyen szar ember vagyok meg olyan semmirekellő.

Olyan érzésem van mintha kiakarna végezni és tönkretenni a családunkat.



2020. dec. 1. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagyanyám is ilyen. Beszélned kell a feleségeddel, hogy álljon le valahogy vagy hagyjátok a fenébe és ne találkozzatok többet.

Amúgy meg ha ilyen fasz, akkor nehogy már csinálj neki ilyesmit. Mondd meg, hogy nem érdemli meg, mert egy rakás szar a viselkedése. Ha nem tetszik neki, akkor így járt. Nem kell nektek látnotok, ha nem akarjátok.

2020. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Minek csinálod????
2020. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Asszonyka kinek az oldalán áll?
2020. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg az illetőnek hogy "nem vagyok én csicska aki ingyen dolgozik azért cserébe hogy elhordjanak minden szarnak.." és ne szolgáld többé ki az anyósodat.. ha valakinek nem tetszik akkor az illető menjen el kapálni.. mindenki jobban jár.. és ez most nem ellened szólt.. Sok sikert!
2020. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Azért teszi mert hagyod.

Tanulj meg nemet mondani.Ha legközelebb rád akár tolni valami munkát, nyugodtan mondj neki egy összeget.

Mondjuk favágás 3000 Ft.

Biztos megnyúlik a képe.

Mondd nyugodtan,ha tud valakit aki szitok szóért megcsinálja,hívja azt.

Neked elég lett volna a köszönöm is.De az is elmaradt.

Ideje hejre tenni az önbecsülésed.

2020. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
azért használ ki, mert hagyod. rég le kellett volna állítanod. vagy a feleségednek, ha neked nem ment. én biztos nem tennék szívességet olyan embernek aki szarnak tart, legyen az bármelyik közeli rokonom
2020. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy rosszindulatú gonosz némber, meg a feleségedet is ellened hangolja! Állnok kígyó! Mától kezdve tanuld a NEM szót. Mond meg neki, nem érdemel segítséget! Keressen más madarat.
2020. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták fenntebb, ne menj oda, ne is vedd fel a telefont.
2020. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Itt nem az a kérdés, hogy anyósod milyen.

Te miért vagy ilyen?

Szükségét érzed, hogy megfelelj neki?

Mi az oka?

Mármint ilyen szinten?

Jó dolog, ha törekszel a jó kapcsolatra, de nem kell mindenkivel, mindenáron.

Mondjuk én a feleséged sem értem.

Felnőttek vagytok.

Ha a gyereked 25 év múlva ugyanebben a helyzetben lesz...neki mit tanácsolnál?

Tedd azt te is ! És akkor meg lesz a nyugalmad..

2020. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Na, engem nem használna ki, az biztos. Az első rám mondott rossz szava után leredukáltam volna az anyóssal való találkozást a nullára. Feleséged legalább kiáll melletted? Vagy ugyanolyan "jóindulatú" mint az anyja? Mer ha igen, akkor hamarosan megkapná a válóperes papírt.
2020. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!