Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez pluszban javít a kapcsolato...

Ez pluszban javít a kapcsolatomon vagy semmit se számít hogy lassan de javul a kapcsolatom a szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem anyu kisfia párom,így hogy ez jó de érzelmileg felnőtt komoly férfi aki nem az anyját hívja fel egyből ha valami van az életében számít ha igyekszem javítani a kapcsolaton szüleivel vagy mivel kissé kirakat/felszín a kapcsolatuk tökmindegy? Majd később ha el lehet menni étterembe is szeretnénk összeházasodni így hosszútávon nem tudom mi lenne jó. De azt se akarom hogy elinduljon egy erős folyamat miattam ezzel túlsokszorozva a közös programokat. Mert akármilyen gonoszul hangzik de az nem az én dolgom hogy összetartsam a családot akkor se ha feleség vagyok már. A dolgom tisztelni és szeretni akiket párom szeret. De hogy csináljam jól?

2021. jan. 14. 12:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagyis nagyon rosszul fogalmaztam. A dolgom majd a saját családom ha lesz gyerekem.-összetartani. De párom szüleit szerintem elég emberileg tisztelni.
2021. jan. 14. 12:10
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
KÖZPONTOZZÁL MÁR MERT OLYAN FÁRASZTÓ OLVASNI, hogy hagytam is fenébe
2021. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Te érted is, amit ideírtál?


Mert tök zagyvaság az egész.

2021. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem csak nem tagoltam mert siettem. A lényeg hogy javít e vagy van e értelme?
2021. jan. 14. 15:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Ti csak tisztelitek a párotok rokonait vagy külön tesztek pluszban a jobb viszonyért?
2021. jan. 14. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Na így már érthető!

Nem teszek semmi pluszt, eltűröm évi 1x-2x, szerencsére a vírusnak hála, másfél éve nem láttam. Anyósról van szó.

2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Én se vesszővel se anélkül nem értem, az a kérdés, hogy baj-e ha elmentek közösen étterembe, mert hogy ez egy lavinát indít el és akkor állandóan találkozni kell, vagy mi?

Nyilván a kapcsolatodon nem segít, ha különösebb ok nélkül nem akarsz szóba állni a szüleivel.

2021. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez kisarkított példa! Nagyon az egyik véglet. Persze, hogy alap szóbaállni. A plusz dolgoknak van e így értelme vagy mindegy? (Apró plusz kedvesség,figyelmesség)
2021. jan. 15. 09:05
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Én nem értlek Kérdező!

Nem a kérdésedet, mert abban már edzésben vagyok, ismerve a stílusodat. Én is, más is már számtalanszor elmondtuk neked, hogy a kapcsolatotoknak nem tesz jót, ha az amúgy TELJESEN NORMÁLIS szülőktől hermetikusan el akarod zárni a párodat valamilyen frusztrációd miatt.

Az meg milyen abszurd marhaság, hogy hasznos e a kedvesség, figyelmesség?

Persze, hogy hasznos, minden emberi kapcsolatban segíti a közelkerülést, a beilleszkedést és nyilván a párod sem fogja zokon venni, ha végre próbálsz emberi módon megnyilvánulni a számára fontos emberekkel, amit úgy hívunk, hogy család!...még ha te erről nem is akarsz a nagy kizárólagosság és kisajátítás közben tudomást venni!

Persze mindezt azért merem ilyen biztonsággal állítani, mert a másik 20 kérdésednél kiderült, hogy teljesen normális, nem ragadós, nem tapadós, nem beleszólogatós emberekről van szó, az egyetlen "bűnük", hogy nem párologtak el a Föld színéről, amikor te megjelentél a képben.

2021. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt korábban kérdésem ez tény. Viszont egy nálam betegebb példával keversz! Ami még nekem is sok! Én is mint a többi embet ebbe-abba hibáztam. A rengeteg szeretet és a háromheti szinten nekem elmondott "család vagyunk szeret téged a fiunk és te őt, nem akarunk rosszat" óriási pozitívumok de én 2 dolgon nem tudtam túllépni velük kapcsolatban. Ezt akarom elnyomni magamban. Hiába hozom fel évekkel később. De magamban nem tudom eltemetni akkor is ha azóta párom szülei 27x elmondták nekem hogy ilyen komoly kapcsolatban hogy együtt is élek a fiukkal bőven egy család vagyunk hozzájuk is tartozom. És bár meghatódtam örültem neki jó érzés, van 2 korábbi dolog ami miatt nem tudom a szívem nekik kinyitni. De a párom miatt nem marom őket el! Rengeteg nő van így!
2021. jan. 15. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!